18:15:08 - سه شنبه 5 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام محمدباقر عبدوس : هیچ سرمایه گذاری جرات سرمایه گذاری در سمنان را ندارد
کانال تلگرام سمنان لاین

امام جمعه موقت سمنان گفت : مسئولان استان سمنان باید شورایی با حضور تمام دستگاه های اجرایی مرتبط با اختیار تام تشکیل تا موانع و مشکلات سرمایه گذاران جدید در این شورا بررسی و رفع شود.

به گزارش سمنان لاین حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر عبدوس در ششمین جلسه شورای اداری سمنان در فرمانداری برگزار شد، افزود : متاسفانه معلوم نیست چه اتفاقی رخ داده که هیچ سرمایه گذاری جرات سرمایه گذاری در سمنان را ندارد و باید ریشه یابی شود و علت آن معلوم شود.
وی اظهار داشت : متاسفانه فرآیند سرمایه گذاری در این استان چنان طولانی و سخت است که بسیاری از سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در این استان دلسرد می کند.
وی با بیان اینکه از زمان استانداران گذشته تاکنون بارها خواستار تشکیل شورایی با اختیار تام برای رفع مشکلات سرمایه گذاران جدید و تشویق آنان به امر سرمایه گذاری شدم، گفت : سرمایه گذاران جدید می توانند با حضور در این شورا و ارائه طرح های پیشنهادی خود و برآورد هزینه ها و میزان تسهیلات، در خواست خود را ارائه و با طی کردن فرآیند قانونی بدون هیچ گونه مشکل و یا موانعی نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.
وی با تمجید از پیگیری های استاندار سمنان در خصوص بودجه سال آینده این استان، خاطرنشان کرد: با پیگیری های دکتر خباز اعتبارات تخصیص به مصوبات پیش بینی شده برای سفر به تعویق افتاده رئیس جمهور به سمنان، در لایحه بودجه 95 گنجانده شد که جای تقدیر دارد.
حجت الاسلام و المسلمین عبدوس شهادت آیت الله نمر توسط آل سعود را تسلیت گفت و افزود: شهادت آیت الله نمر توسط آل سعود ناشی از درماندگی آنان در سیاست خارجی و داخلی عربستان در منطقه است .
وی ادامه داد : بر اساس منویات رهبری، خون به ناحق ریخته آیت الله نمر دامان آل سعود را خواهد گرفت و زمینه نابودی آنان را فراهم خواهد کرد.
وی قطع ارتباط سعودی ها با ایران را به ضرر عربستان ارزیابی کرد و گفت: سعودی ها سیلی محکمی از ایران خواهند خورد.
عبدوس اظهار کرد : عربستان مدت ها است که برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران جنگ نفت به راه انداخته است.
وی، با بیان اینکه این جنگ نفتی باعث شده عربستان 100میلیارد دلار کسری بودجه داشته باشد، تصریح کرد: قطع ارتباط عربستانی ها با ایران به زیان این کشور است و ایران اسلامی به آن اعتنایی ندارد.
امام جمعه موقت سمنان، رفتار آل سعود را نوعی فرافکنی و فرار به جلو خواند و تصریح کرد : خاندان آل سعود این جنایت ها را با هماهنگی اربان خود و از جمله امریکا انجام می دهند.
وی از آیت الله شیخ نمر به عنوان روحانی و مبارزی متدین و با غیرت یاد کرد و افزود: خون پاک این شهید مظلوم دامان خاندان سعودی را خواهد گرفت.
حجت الاسلام عبدوس با بیان اینکه عربستانی ها بهتر است رسوایی های داخلی خود را سامان دهند، اعدام رهبر شیعیان عربستان را در راستای سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی این کشور ارزیابی کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب