8:48:13 - دوشنبه 4 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره سرزمین مادری من در سمنان برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: اولین ‘جشنواره سرزمین مادری من’پنجشنبه هفته جاری در سمنان برگزار می شود.

 

به گزارش سمنان لاین حسین خواجه بیدختی گفت : این جشنواره با همکاری ادارات کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فرهنگی استان سمنان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این جشنواره در رشته های نقاشی، خوشنویسی، سفالگری، عکاسی و سرود با هدف ارج نهادن به هنر اصیل و بومی ، آشنا کردن کودکان و نوجوانان با میراث فرهنگی، فرهنگ و هنر استان، زنده نگاه داشتن هنرهای اصیل و افزایش روحیه شادابی و نشاط در کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: فراخوان شرکت در این جشنواره از خرداد ماه امسال در 16 مرکز کانون پرورش فکری استان اعلام شد.

مهدی جمال افزود: یکهزار و 400 اثر در پنج رشته یاد شده به دبیرخانه جشنواره ارسال و از این تعداد 46 اثر به عنوان برگزیده انتخاب شد.

به گفته وی آثار منتخب چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی درحاشیه برگزاری این جشنواره به نمایش گذاشته می شود.

وی برپایی ورکشاپ آثار در موزه گرمابه پهنه را از دیگر برنامه های این جشنواره اعلام کرد و گفت : نمایشگاه آثار تجسمی جشنواره سرزمین مادری به مدت یک هفته تا بیست و چهارم دی ماه در محل خانه تدین برپا خواهد بود.

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب