18:47:14 - دوشنبه 4 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
“تغییرات بزرگ”در راه هیئت‌هایی ورزشی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان،از استعدادیابی و کسب عناوین قهرمانی به عنوان مهم‌ترین رویکردهای سال 95 ورزش و جوانان استان سمنان نام برد.

  فرزاد فتاحی در جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با اعلام این خبر، اظهار کرد: برای رسیدن به این اهداف ، تجهیز پایگاه قهرمانی استان، به‌عنوان یک مرکز علمی جهت شناسایی و پرورش استعدادها و آموزش قهرمانان در حال انجام است .

وی ادامه داد: برای محقق شدن این مهم در مرحله اول، بودجه‌ای در حدود یک میلیارد ریال از محل وزارت ورزش تأمین شده است.

فتاحی، با اشاره به میزبانی‌های متعدد این استان در مسابقات کشوری مختلف تصریح کرد: تقبل میزبانی‌های هدفمند نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار اداره ورزش و جوانان استان قرار دارد. در واقع در سال 95، میزبان مسابقاتی خواهیم بود که در آن امید داریم که بر روی سکو برویم. البته میزبانی مسابقات بین‌المللی و آسیایی نیز از دیگر اهدافی است که به لطف خدا در سال 95 شاهد آن خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار کرد: سال 95 سال تغییرات بزرگ در هیئت‌هایی است که نتوانستند خود را با برنامه‌های اداره کل تطبیق دهند و به‌طور حتم اگر هیئتی ناکارامد باشد باید در انتظار این تغییرات باشد.

فتاحی از همه روسای هیئت‌ها و کادر اجرایی آن‌ها، بابت پویایی و نشاطی که برای ورزش سمنان به ارمغان آوردند قدردانی کرد و وعده داد: علی‌رغم قصورات اداره کل که به دلیل کمبود منابع مالی در این چند ماه رخ داده است ، تا پایان سال اعتباراتی به هیئت‌ها تخصیص می‌یابد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب