8:57:42 - دوشنبه 4 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاري اولین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای کشور در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان از برگزاری اولین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای برای نخستین بار در کشور خبر داد.

 

داود فهندژ سعدی ، اظهار کرد: نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین 30 دی‌ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: انجمن آمایش سرزمین ایران ،انجمن طرفداران ایمنی راه‌ها و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان را در برگزاری اولین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای یاری می‌کنند.

 

وی ادامه داد: استانداری، نیروی انتظامی، اداره کل راه و ترابری استان، هلال احمر،شهرداری سمنان، شورای شهر،دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، مسکن و شهرسازی،بسیج مهندسین و… نیز در برپایی این سمپوزیوم ملی مشارکت دارند.

 

فهندژ سعدی،از ارسال نزدیک به 80 مقاله به دبیرخانه این سمپوزیوم ملی خبر داد و تصریح کرد: آثاری از اندیشمندان برجسته حوزه ترافیک ،حمل و نقل جاده‌ای و ایمنی راه‌ها به دبیرخانه این سمپوزیوم ملی ارسال شده و همین رویکرد کاملا تخصصی باعث شده که این سمپوزیوم ملی فراتر از یک همایش و ارایه مقاله باشد.

 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا در خصوص میهمانان شاخص این به دبیرخانه این سمپوزیوم ملی،اظهار کرد: اساتید برجسته‌ای از دانشگاه‌های صنعتی شریف، علم و صنعت، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر و دیگر دانشگاه‌های معتبر کشور در این به دبیرخانه این سمپوزیوم ملی حضور دارند.

 

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان با بیان اینکه اصحاب تخصص و تجربه در سه پنل به اولین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای ارسال مقاله داشته‌اند، گفت: مقالارت ارسالی عمدتا پیرامون راه‌های ایمن، وسائل نقلیه غیرایمن و کاربران(رانندگان)و سیستم‌های آموزشی است.

 

دبیر این سمپوزیوم ملی با بیان اینکه این سمپوزیوم ملی برای نخستین بار است که در کشور برگزار می‌شود،یادآور شد: این سمپوزیوم ملی در محورهای راه‌های ایمن(راه‌های کویری)، وسائل نقلیه ایمن، کاربران ایمن،تدوین و اعمال قوانین ترافیکی، ایمنی راه در بستر آمایش سرزمین و سیستم‌های هوشمند حمل و نقل برگزار خواهد شد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب