18:10:16 - یکشنبه 3 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
65 درصد سارقان دستگیر شده در مهدیشهر بیکارند
کانال تلگرام سمنان لاین

 فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر از کشف 81 درصدی سرقت ها در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت : 65 درصد سارقان دستگیر شده بیکار و 53درصد معتاد به انواع مخدر هستند.

به گزارش سمنان لاین به نقل از از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی سمنان ، سرهنگ حسن رستمیان افزود : عوامل متعددی در بروز آسیب های اجتماعی و جرائم در جامعه دخیل هستند که می توان به عوامل ااقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و اشاره کرد.
وی به وقوع سرقت و پیامدهای زیانبار آن بر امنیت روانی مردم اشاره و خاطرنشان کرد: مقابله به این گونه جرائم باید ریشه ای و با روش های علمی صورت گیرد.
وی اظهار داشت : می توان با آگاهی بخشی واطلاع رسانی به شهروندان ضریب همکاری آنان در افزایش امنیت اموال و اماکن را ارتقاء داد.
سرهنگ رستمیان ادامه داد : رده سنی هیجده تا 35 سال بیشتر تعداد سارقان را در این منطقه به خود اختصاص داده است.
وی با بیان این که 30 درصد از سارقان دستگیر شده سابقه دار بودند بر ضرورت تقویت برنامه های بازپروری مجرمان و زندانیان تاکید کرد.
وی به عموم مردم توصیه کرد با رعایت اصول ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس در استفاده از تجهیزات ضد سرقت کار را برای سارقان سخت کنید و در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیر قانونی و مشکوک مرتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب