9:38:35 - پنجشنبه 31 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار : ایجاد تعاونیهای فراگیر بهترین راه رشد و توسعه استان سمنان است
کانال تلگرام سمنان لاین

 استاندار سمنان تاکید کرد : ایجاد تعاونی های فراگیر بهترین راه رشد و توسعه استان سمنان است 
که باید به این راهبرد توجه اساسی کرد.

به گزارش سمنان لاین  محمدرضا خباز روز پنجشنه درجلسه شورای اداری دامغان در تالار همایش های بهزیستی افزود : بر اساس سند چشم انداز توسعه این استان، اقتصاد تعاونی از پنج درصد به 25 درصد افزایش می یابد.
وی اظهار داشت : باید بکوشیم مشارکت مردم را در قالب تعاونی فراگیر در این استان افزایش دهیم. 
وی توجه به حوزه گردشگری را همچنین بهترین راه حل اشتغال استان عنوان کرد و گفت : توجه به گردشگری باید سالم و بی حاشیه باشد تا به اهداف مورد نظر دست یافت.
استاندار سمنان با تاکید بر ضرورت توجه و حمایت از بخش خصوصی در شرایط کنونی کشور تصریح کرد : یکی از ماموریت های دولت و تفکر علمی و اقتصادی این است که بخش خصوصی را از خود بدانیم و از آنان حمایت کنیم. 
خباز ادامه داد : مهم تر این که در واگذاری امورات به ویژه اجرای پروژه ها به بخش خصوصی نباید تعلل کرد زیرا بخش خصوصی بهترین نقش را در اجرا پروژه ها دارد.
به گفته وی کارآفرینان از استعداد های فراوانی برخوردارند و باید از بخش خصوصی و کارآفرینی به نحو مطلوب حمایت شوند.
استاندار سمنان گفت : باید با ارایه تدبیر و راه کارهای لازم در کاهش تعطیلی کارخانه ها و پروژه های عمرانی در استان گام برداریم.
وی با اشاره به این که اگر کارهای در مسیر طبیعی خود قرار گیرد می توان به نتایج مطلوب دست یافت ، گفت : همه مدیران نیاز به اتاق فکر دارند و وجود این اتاق از ضروریات امروز کشور است.
وی در بخش دیگری تقدیم دوازده شهید دوران انقلاب و 625 شهید دفاع مقدس را بهترین سرمایه ارزشمند برای شهرستان دامغان دانست و گفت: در دفاع از دین و ارزشها مردم نقش مهم و اساسی دارند چرا که تاکنون در تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی همراه و همگام دولت و نظام بوده اند.
وی در بخش دیگری به حقوق شهروندی و رعایت آن اشاره کرد و خواستار توجه مسوولان به این حقوق شد و گفت : ما مدیران شانیتی جز خدمت به مردم نداریم و مدیران باید خدمت مردم را برای خود فرصت بدانند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب