20:34:07 - چهار شنبه 30 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفاهم‌نامه همکاری اوقاف و کمیته امداد استان سمنان منعقد شد
کانال تلگرام سمنان لاین

در راستای توسعه همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های موجود در اوقاف و کمیته امداد استان سمنان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان منعقد شد.

بر اساس توافقات صورت گرفته بین مدیران کل دو دستگاه و پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان دو اداره کل، تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های مشترک به امضای مدیران کل دو دستگاه رسید.

دبیر ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان در این نشست با اشاره به گستردگی فعالیت‌های این دو اداره کل تصریح کرد: با بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته توسط متخصصان امر در دو اداره کل، این تفاهم‌نامه در 10 محور اصلی فعالیت‌های مشترک در دو اداره کل تنظیم شده است.

بهنام مطلبی افزود: فعالیت‌های 10گانه این تفاهم‌نامه شامل یک تا پنج و در مجموع 26 ریزفعالیت است.

وی خاطر نشان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ وقف یکی از وظایف و مأموریت‌های اصلی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان است و در این راستا، برنامه‌های مدونی در حوزه اطلاع‌رسانی در دستور کار قرار گرفته است.

مطلبی در ادامه تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در حوزه اطلاع‌رسانی، استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای مختلف جهت اطلاع‌رسانی بهتر از ثمرات این سنت حسنه به اقشار مختلف جامعه است.

وی وقف را یکی از نهادهای مهم در دین اسلام عنوان کرد که به کمک این امر خداپسندانه، قادر خواهیم بود بسیاری از معضلات و مشکلات اجتماعی را رفع کنیم.

دبیر ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف استان سمنان اظهار کرد: از مهم‌ترین مزایای این سنت حسنه، انفاق بی‌منت واقف خیراندیشی است که به‌واسطه این احسان ماندگار پرونده عملش تا روز قیامت مفتوح مانده و از ثواب عمل نیکش برخوردار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب