11:23:12 - دوشنبه 28 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد سمنان به عنوان روابط عمومی بر‌تر در مسابقات ورزشی سراسری
کانال تلگرام سمنان لاین

در دومین اجلاس سراسرس مسئولان تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، روابط عمومی واحد سمنان به عنوان روابط عمومی بر‌تر در مسابقات ورزشی سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.

 

 تقدیردکتر محمد دادکان از مصطفی فیض 

به گزارش سمنان لاین به نقل از آنا، این مراسم که در آستانه بزرگداشت هفته وحدت، در جوار حرم مطهر امام هشتم (ع) و به میزبانی واحد مشهد و با حضور دکتر محمد دادگان معاون ورزش، حجت‌الاسلام علی عسگری معاون پارلمانی و مسئولان تربیت بدنی استان‌ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲ و ۳ دی در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، از مصطفی فیض مدیر روابط عمومی واحد سمنان به دلیل انعکاس و انتشار مناسب اخبار، گزارش و رویداد‌های مسابقات، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و مستندسازی از این رویداد ورزشی تجلیل شد.

انعکاس سریع و به‌روز بیش از ۶۰ عنوان خبر، گزارش و مصاحبه، پوشش مناسب خبری مسابقات از طریق صدا و سیما، جراید و پایگاه‌های اطلاع رسانی، انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر، مجموعه‌های ورزشی، ادارات و سازمان‌های مرتبط و دانشگاه، اجرای آیین افتتاح و اختتامیه مسابقات در سه رده لیگ دسته یک، دو و سه، برگزاری جلسات متعدد هماهنگی با همکاری تربیت بدنی دانشگاه از جمله اقدامات حوزه روابط عمومی دانشگاه در خصوص مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی بود که در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در مرداد سال جاری در سه دسته به میزبانی واحد سمنان و در مجموعه فاخر ورزشی آزادگان این واحد دانشگاهی برگزار شد. حضور دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه در آیین افتتاحیه مسابقات از نکات برجسته این دوره از مسابقات محسوب می‌شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب