17:47:51 - یکشنبه 27 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرخه لرزید/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان: زلزله سرخه تلفات جانی و خسارت مالی نداشته است
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به وقوع زلزله 4.3 درجه در مقیاس امواج درونی زمین عصر امروز در شهرستان سرخه گفت : وقوع زلزله در سرخه این استان هیج تلفات جانی و مالی نداشته است.

احمد طاهری  افزود : بعد از وقوع زلزله نیروهای امدادی استان با حضور در منطقه به حالت آماده باش در آمده و مناطق شهری و روستایی را رصد کردند که خوشبختانه بنابه گزارش های دریافتی از همه جای این شهرستان تاکنون هیج گزارشی مبنی تلفات جانی و خسارت مالی دریافت نشده است.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ امداد و نجات استان امروز در شهرستان سرخه اظهار داشت : نیروهای امدادو نجات استان که برای انجام این رزمایش در این شهرستان بودند همچنان در این منطقه در حالت آماده باش هستند.
وی خاطرنشان کرد : وقوع زلزله در این شهرستان در مناطق خالی از سکنه بوده است.
رضا کرمی فرماندار شهرستان سرخه به ایرنا گفت : طبق گزارش های دریافتی از همه مناطق این شهرستان تاکنون هیج تلفات جانی و مالی گزارش نشده است.
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 درجه در مقیاس امواج درونی زمین ساعت 15 و 2 دقیقه و 20 ثانیه روز یکشنبه شهرستان سرخه استان سمنان را لرزاند. 
به گزارش روز یکشنبه شبکه لرزه نگاری استان سمنان وابسته به مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه در 28 کیلومتری سرخه، 43 کیلومتری شهر سمنان، 57 کیلومتری شهرستان مهدی شهر و در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داده است. 
بنا به این پزارش ، این زمین لرزه در موقعیت جغرافیایی با عرض شمالی 35.21 درجه و طول شرقی 53.22 درجه به ثبت رسید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب