17:46:44 - یکشنبه 27 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان خواستار شد ؛ حل مشکلات واحدهای تولیدی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان بر ضرورت حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط استان تاکید کرد.

 

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا خباز روز یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولی که با حضور شماری از مسئولان نهادها و روسای بانکها و مدیران واحدهای تولیدی در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، افزود :جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، جلسات تصمیم گیری برای حل مشکلات واحدهای تولیدی است.
وی نقش صنایع را در توسعه اقتصاد این استان مهم توصیف و حل مسایل و مشکلات فراوری واحدهای تولیدی را اجتناب ناپذیر دانست.
در این جلسه مسائل و مشکلات 57 واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان سمنان مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم برای رفع از جمله مشکلات بانکی و نقدینگی واحدها با هم افزایی و همکاری از سوی مدیران کل ادارات ذیربط و روسای بانکها و مدیران شرکتها ارایه شد. 
علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان در این جلسه با اشاره به آلایندگی برخی از کارخانه های این استان گفت : بهترین راه ممکن برای جلوگیری از آلودگی ها توسط کارخانجات، حمایت صحیح از این واحدها ست.
وی خواستار حمایت از این واحدها به جای اعمال جریمه مالی شد.
مدیر یک شرکت تولیدی حاضر در این جلسه خواستار کاهش مبلغ پرداختی مالیات شرکت به اداره دارایی شد که با مساعدت استاندار مقرر شد مالیات این شرکت تقسیط شود. 
در این جلسه مقرر شد مشکلات شرکت های تولیدی و صنعتی استان سمنان زیر نظر سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان بررسی و در کمترین زمان ممکن نتایج اعلام شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب