7:42:22 - پنجشنبه 24 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شادنوش؛ بجز مرکزسرطان وسوختگی سمنان تمامی پروژه های درمانی استان افتتاح یا آماده افتتاح هستند!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از اتمام تمامی پروژه‌های نیمه‌تمام بخش سلامت در استان سمنان خبر داد و گفت: از ابتدای کار دولت تدبیر و امید و از سال 92تا کنون هزار میلیارد ریال صرف پروژه‌های سلامت در استان سمنان شده‌ است.

 

به گزارش سمنان لاین،دکتر مهدی شادنوش در آئین افتتاح مرکز “درمان بستر امام رضا”در ایوانکی اظهار کرد: در آغاز کار دولت یازدهم، 36پروژه نیمه کاره با پیشرفت 15 تا 75 درصد در بخش سلامت این استان داشتیم که خوشبختانه امروز به جز مرکز سرطان و سوختگی  سمنان تمامی پروژه‌های بخش سلامت این استان افتتاح شده و آماده افتتاح است.

 

وی با اشاره به اعتبارات هزینه شده برای این پروژه‌ها، اظهار داشت: از سال 1392تا کنون هزار میلیارد ریال برای پروژه‌های بخش درمان استان سمنان هزینه شده است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به بخش سلامت و رشد شاخص سلامت از رتبه پانزده به رتبه اول اولویت دولت گفت: شهرستان گرمسار در سال 92 تنها 21 پزشک متخصص در مراکز درمانی خود داشته اما امروز این رقم به 47 متخص رسیده است.

 

دکتر شادنوش، تصریح کرد: آعاز عملیات اجرایی مرکز درمان بستر ایوانکی در اردیبهشت‌ماه امسال آعاز شد و امروز نیز به بهره‌برداری رسید.

 

گفتنی است درمان بستر (بیمارستان)10 تخت‌خوابی امام رضا ایوانکی با اعتباری بیش از 43میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع و زیر بنای هزار و صد متر با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور به بهره‌برداری رسید.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب