9:48:23 - پنجشنبه 24 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیدمسعود سیادتی هنگام ثبت نام در فرمانداری سمنان : مجلس آینده باید به ارتقاء فرهنگ عمومی بیاندیشد+ عکس
کانال تلگرام سمنان لاین

سیدمسعود سیادتی،از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه شد.

 

 

 سیدمسعود سیادتی هنگام ثبت‌نام  در فرمانداری سمنان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کشور ما امروز بیش از هر چیزی به ژرفابخشی به فعالیت‌های علمی و حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان نیاز دارد.

وی،با بیان اینکه مردم تقاضاها و نیازهای متعددی دارند، تصریح کرد: مجلس آینده باید از اساسی‌ترین نیازهای آحاد مردم که نیاز فرهنگی است تا نیازهای اقتصادی و معیشتی و آزادی‌های سیاسی و فعالیت احزاب، پاسخی درخور بدهد.

این نامزد انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی،در پاسخ به پرسشی در خصوص چگونگی تبلیغات انتخاباتی و منابع مالی آن، تصریح کرد: باتوجه به اینکه چندین دوره در انتخابات این حوزه حضور داشتم، چندان نیازی به تبلیغات گسترده نمی بینم. البته بدیهی است هزینه‌هایی خواهد بود که خود و برخی دوستان نزدیک آن را تامین می‌کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب، با اشاره به لزوم توجه ویژه به حوزه‌های فرهنگی،ارتقاء فرهنگ عمومی را یکی از رسالت های مجلس دهم دانست و خاطرنشان کرد: در مسائل فرهنگی باید به طور جد به ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه اندیشید و برای آن راهکار و قانون از مجلس گذراند.

سیادتی، در پاسخ به پرسشی در خصوص شانس اصلاح‌طلبان در این حوزه انتخابیه، گفت: در مجلس هشتم ثابت کردیم که هرگاه اصلاح‌طلبان سمنان، با هم متحد شوند، حتما پیروزی با نامزد این جریان است چرا که بدنه اجتماعی در سمنان ،مهدیشهر و سرخه عموما اطلاح‌طلبی است.

وی، با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید با هم متحد شوند، خاطرنشان کرد: ما در مجلس گذشته این تجربه را داشتیم و به پیروزی رسیدیم و ان شاالله در این دوره نیز این رویکرد را ادامه می‌دهیم .

این کاندیدای انتخابات مجلس در پاسخ به پرسشی در خصوص ردصلاحیت‌ها نیز گفت: اولا اینکه ما به آنچه قانون بگوید، تمکین میکنیم . دوم اینکه حوزه نظارت بر انتخابات و حوزه اجرا نمی‌توانند فراتر از قانون عمل کنند. ضمن اینکه من بارها تایید صلاحیت شدم و هیچ نقطه سیاه و ناروشنی ندارم لذا مشکلی از این نظر نخواهیم داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب