17:42:29 - پنجشنبه 24 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه کاظم جلالی در خصوص عدم حضور در انتخابات مجلس
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دکترجلالی که بخشی از نخبگان شاهرود از عملکرد 16 ساله ی نمایندگی وی انتقاد داشتند با نوشته ای طولانی از عدم حضور خود در انتخابات پیش رو خبر داد.

طبق شنیده جلالی  انتظار دارد در یکی از وزارتخانه های خارجه یا کشور مشغول بکار شود ، لازم به ذکر است او همواره یکی از نماینده های همراه دولت بود که در برخی مواقع با انتقاد جدی طیف اصولگرایان مجلس مواجه شد.

سمنان لاین ضمن انتقاداتی که در برخی اقدامات منطقه ای او داشته اما همواره دکترجلالی را نماینده ای قابل احترام برشمرده است.

 

 

اكنون نگاهي كه به گذشته مي‌اندازم 16 سال همزباني و همنشيني با مردمي را مي‌بينم كه وقتي مستمع دردودل‌ها و مشكلاتشان مي‌شدم عرقي از شرم از روي ذره‌اي تعلل در انجام وظايف بر پيشاني‌ام نقش مي‌بست. به تعبير حضرتش «صراحی می‌کشم پنهان و مردم دفتر انگارند»، وقتي مردم دل‌نگران از بحران بي‌‌آبي، كاهش محصول و كمبود درآمد و خشكيدن مزارع خود را بيان مي‌داشتند، وقتي دستان چروكيده و چشمان خسته كارگران تلاشگر معادن زغال‌سنگ البرزشرقي از فرط خستگي بر پيشاني مي‌نشست، وقتي چشمان مقاوم و زحمتكش پيمانكاران از شرم پاسخ به خانواده و كارگران، خيس مي‌شد و وقتي جواني در دردودل‌هاي خويش با وجود توانايي بسيار و تحصيلات عالي، دغدغه اشتغال را فرياد مي‌زد، خدا گواه است كه در تمام اين دقايق و لحظات در كنار شما بودم و با شما دل‌نگران به وظيفه خطير خويش مي‌انديشيدم تا چگونه از راهكارهاي موجود، مسيري براي حل مشكلات برگزينم. كه اگر به نتيجه‌اي منتهي مي‌شد لبخند رضايت شما پشتوانه‌اي براي ادامه كار بود و در غيراينصورت شرمي بر من در امتداد مسير سنگيني مي‌كرد.
راي اعتماد شما مردم عزيز در طول 4 دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، وظيفه سخت خدمت را هر روز سنگين‌تر مي‌كرد. البته در اين ميان همواره تلاش كردم تا در مسير عمل به وظيفه خويش در حيطه قانونگذاري و نظارت، با ايجاد جلسات و نشست‌هايي، پيگير مطالبات شما بزرگواران باشم. اين روند تا بدانجا ادامه داشت كه به پشتوانه راي و نظر مثبت شما عزيزان، موفقيت‌ها و دستاوردهاي مهمي همچون رياست مـرکز پژوهش هـای مجلس شـورای اسلامـی در عرصه داخلي و عضويت در کمیته اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی، عضويت در کمیته اجرایی و شورای بین المجـالس اسـلامـی و رياست گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا در عرصه بين‌المللي حاصل گرديد كه البته اين جايگاه‌ها نيز زمينه‌اي براي پيگري مطالبات شما عزيزان ايجاد كرد.
گواه مي‌دهم در طول 16 سال حضور در عرصه مجلس و مناصبي در اين حوزه، همواره تلاش نمودم تا با اجتهاد سياسي مصالح و منافع بلندمدت ملتم را بر سود و سهم‌خواهي جريان‌هاي سياسي و نگاه‌هاي فردي و جناجي ترجيح دهم و تصميمي اتخاذ نمايم كه در برابر قضاوت تاريخ و مردم و كشورم شرمنده نباشم، خاصه در مسائل اخير در خصوص توافق هسته‌اي و تصويب طرح برجام و در زماني كه برخي مواضع‌شان بر منافعشان گره خورده بود تلاش كردم تا در مسير تصميمات استراتژيك نظام و تحقق آرمان‌هاي انقلاب حركت كنم.
دلم زصومعه بگرفت و خرقه سالوس/ كجاست ديرمغان و شراب ناب كجا
حال در آستانه دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، زمينه‌اي ديگر از تصميم جهت ورود به ميدان عمل ايجاد شد. ميداني كه حضور در آن مستلزم سنجش عوامل بسيار بود. نگاهي به آينده اما بيانگر اين موضوع است كه راه براي ادامه مسير توسعه شاهرود و ميامي عزيز نيازمند اتحاد و همدلي آحاد مردم اين خطه است.
از همين‌رو اميددارم تا آنچه از كم‌وكاستي‌ها در خدمت به شما مردم عزيز در طول 16 سال ايجاد شد را بر ديده بزرگواري نهيد و از لطف، حلاليت را نصيبم گردانيد. اميددارم تا در ساير مسئوليت‎‌ها و وظايف محوله در كنار امور كاري بتوانم به عنوان سربازي كوچك در خدمت شما مردم عزيز و بزرگوار و لايق خدمت باشم.
در اين نگاره جا دارد از تمامي علما، بزرگان، جوانان، بانوان، دوستان و سروران ارجمند كه از تمامي نقاط شاهوار سرفراز، با حضور در دفتر كار، ارسال پيامك و يا مذاكره شفاهي خواستار حضور بنده در انتخابات دوره دهم مجلس شوراي اسلامي بودند تشكر كنم و به دليل عدم حضور، پوزش بطلبم.
همچنين ضمن ابراز ارادات و احترام خويش به بزرگان و سروران ارجمند ملي كه طي ملاقات‌هاي مختلف خواستار حضور بنده به عنوان نامزد انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه تهران بودند، عدم ثبت‌نام خويش از تهران را حفظ حرمت و احترام به مردمان بزرگوار شاهرود و ميامي مي‌دانم كه 16 سال با آرا خويش، پشتوانه محكمي در حضور بنده در خانه ملت بودند.
در پايان ضمن ابراز احترام به تمامي عزيزاني كه به عنوان نامزد در عرصه پرتلاطم نمايندگي مردم در مجلس شوراي اسلامي وارد شدند و براي تعالي منطقه و مملكت آبروي خود را در طبق اخلاص نهاده‌اند، عرض مي‌نمايم كه چون حركات قيم‌مابانه را در تضاد با خردجمعي مي‌بينم از ابراز نظر راجع به شخص خاصي خودداري كرده و تنها راي خود را در روز انتخابات همگام با حماسه‌سازان ايران اسلامي، به صندوق راي خواهم انداخت.
از نزديكان و منسوبين خود نيز مي‌خواهم كه در اين عرصه ضمن تلاش براي هرچه‌ پرشكوه‌تر برگزار كردن انتخابات و پرهيز از هرگونه تخريب انتخاباتي و فارغ از مصاديق، حفظ اخلاق، مودت و وحدت را سرلوحه كار خويش قرار دهند و همچون مردمان ساير ايران اسلامي پرشور و شعور در پاي صندوق‌هاي اخذ راي حاضر شوند و حماسه‌اي ديگر در 7 اسفندماه بيافرينند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب