17:39:18 - چهار شنبه 23 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجتمع ورزشی و پذیرایی طوسی در گرمسار افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مجتمع ورزشی و پذیرایی طوسی در گرمسار به دست معاون رئیس‌جمهور افتتاح شد.

معاون رئیس‌جمهور پس از بهره‌برداری از یک طرح عمرانی درمانی در استان سمنان، مجتمع ورزشی و پذیرایی طوسی در گرمسار را افتتاح کرد.

معاون رئیس‌جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سخنگوی دولت، مجتمع ورزشی و پذیرایی طوسی در گرمسار را که با هدف توسعه ورزش و امور تفریحی در این شهرستان ساخته شده است، به بهره‌برداری رسمی رساند.

محمدباقر نوبخت همچنین عصر امروز با حضور در مرکز استان، در جلسه شورای اداری استان سمنان در سالن تأمین اجتماعی سمنان شرکت می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این مراسم، پروژه مجتمع طوسی در گرمسار را یکی از پروژه‌های موفق بخش خصوصی برای توسعه گرمسار دانست.

در این مراسم، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، استاندار سمنان، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان شهرستان گرمسار، مجتمع طوسی به‌عنوان یکی از پروژه‌های موفق بخش خصوصی در گرمسار افتتاح شد.

در پایان این مراسم، با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استاندار سمنان، از سرمایه‌گذار مجتمع طوسی در گرمسار تقدیر شد.

این مجموعه که شامل یک هزار و 900 مترمربع مساحت و 5 هزار مترمربع زیربناست و با 7.5 میلیارد تومان اعتبار ساخته شده که 6.5 میلیارد تومان آن آورده شخصی است و 900 میلیون تومان نیز تسهیلات از محل منابع وزارت ورزش و جوانان اخذ شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب