خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
15/12/23 17:52
شناسه خبر : 4157

بالاخره سيد طاهر طاهري ثبت‌نام کرد

نماينده اسبق مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي و استاندار سابق البرز در دولت تدبير و اميد، در انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه سمنان، مهديشهر و سرخه ثبت نام كرد.     به گزارش  سمنان لاین، سيد طاهر طاهري، نماينده اسبق مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي و استاندار سابق البرز در […] ...

نماينده اسبق مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي و استاندار سابق البرز در دولت تدبير و اميد، در انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه سمنان، مهديشهر و سرخه ثبت نام كرد.

 

 

به گزارش  سمنان لاین، سيد طاهر طاهري، نماينده اسبق مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي و استاندار سابق البرز در دولت تدبير و اميد برای کاندیداتوری در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سمنان، مهديشهر و سرخه ثبت‌نام کرد.

 

وي كه مدرك كارشناسي ارشد مديريت صنعتي دارد و مدتي استاندار البرز در دولت تدبير و اميد بوده است، نماينده مردم سمنان در دوره پنجم و ششم مجلس شوراي اسلامي نيز بوده است.

 

سيد طاهر طاهري معاون حقوقي امور مجلس و استان‌هاي وزارت صنايع و معادن و مديرعامل شركت گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو و… را در كارنامه مديريتي خود دارد.