7:59:57 - دوشنبه 21 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلاهبرداری که پس از آزادی از زندان مرکزی سمنان با اظهار آشنایی با مرد خانه، از اعضای خانواده کلاهبرداری می کرد دستگیرشد
کانال تلگرام سمنان لاین

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: سارق سابقه داری که در مهدیشهر با مراجعه به خانه ها و کسب اطلاعات از کودکانی که در را باز می کردند، در مراجعه مجدد و اظهار آشنایی با پدر خانواده، از خانوداه مبالغی کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

 

به گزارش سمنان لاین ٬سرهنگ روح الامین قاسمی روز دوشنبه گفت: سارقی که با 21 فقره سابقه کیفری چند ماه پیش از زندان مرکزی سمنان آزاد شده بود، به جرم ارتکاب 37 فقره سرقت و کلاهبرداری در مهدیشهر دستگیر و روانه زندان شد.

وی گفت: وقوع یک فقره کیف قاپی در شهرستان مهدیشهر ماموران پلیس را بر آن داشت تا با شناسایی ودستگیری سارق از وقوع موارد دیگری جلوگیری کنند. 

قاسمی با اشاره به موتورسیکلت طرح هوندای قرمز رنگ به عنوان تنها مشخصه مالباخته در پرونده، افزود: شباهت هایی بین روش سارقان در این پرونده با برخی سرقتها در سمنان وجود داشت که تحقیقات در این زمینه پیگیری شد.

وی تصریح کرد: با تلاش ماموران انتظامی، سارقی سابقه دار که با 21 مورد سابقه کیفری، مدتی قبل از زندان مرکزی سمنان آزاد شده بود، به عنوان مظنون اصلی پرونده تحت تعقیب قرار گرفت.

به گفته این مقام انتظامی، متهم ساکن یکی از مناطق حومه شهمیرزاد بود که با هماهنگی مرجع قضایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی مهدیشهر منتقل شد. 

قاسمی با اشاره به اعتراف این فرد به ارتکاب 30 فقره انواع سرقت در بازجویی ها، افزود: 21 فقره از این جرایم، در حوزه شهر ستان سمنان و 9 مورد دیگر در شهرستان مهدیشهر رخ داده بود.

این سارق و کلاهبردار سابقه دار پس از معرفی به دادسرا و روانه زندان شد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب