7:42:49 - چهار شنبه 16 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سامانه 120 راهنمایی و رانندگی استان سمنان راه اندازی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت : سامانه تلفنی 120 پلیس راهنمایی و رانندگی با هدف اطلاع رسانی از خدمات پلیس راهور و مسائل مربوط به این حوزه در این استان راه اندازی شد.

 

سرهنگ رحیم ساعد افزود : از طریق ارتباط با سامانه تلفنی 120 می توان از وضعیت راه ها، سوانح رانندگی، ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی و وضعیت باز بودن معابر استان اطلاع پیدا کرد.

وی اظهار داشت : همچنین شهروندان می توانند با تماس به این سامانه ارتباطی از خدمات مشاوره ای در زمینه مسایل مرتبط با حوزه راهنمایی و رانندگی بهره مند شوند.

ساعد خاطرنشان کرد : راهنمایی درباره مدارک مورد نیاز برای شماره گذاری خودرو، نامنویسی برای دریافت گواهینامه و اجرائیات از دیگر مزیت های این سامانه است.

رییس پلیس راهور استان سمنان تصریح کرد : این سامانه با هدف کاهش سفرهای درون شهری، کاهش اتلاف وقت شهروندان، افزایش میزان آگاهی و اطلاعات عموم شهروندان و فراهم کردن زمینه مراجعه غیرحضوری مراجعان به مقرهای پلیس راهور راه اندازی شده است.

وی ادامه داد : تماس با این سامانه بدون هزینه بوده و نیازی به داشتن سیم کارت یا کارت تلفن برای برقراری ارتباط نیست.

رییس پلیس راهور استان سمنان گفت : منابع خبری این سامانه ادارات کل راه و ترابری،حمل و نقل و پایانه،هواشناسی و پلیس راه می باشد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب