8:22:21 - دوشنبه 14 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
7 طرح در صدا و سيماي مرکز سمنان افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

با حضور حجت الاسلام والمسلمين موسوي مقدم معاون امور مجلس و استان‌هاي سازمان صدا و سيما، 7 پروژه در صدا و سيماي مرکز سمنان افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

 

به گزارش سمنان لاین حجت‌الاسلام والمسلمين موسوي مقدم ضمن بازديد از واحد‌هاي مختلف صدا و سيماي مرکز سمنان در جلسه شوراي اداري مرکز گفت: صدا و سيماي مرکز سمنان داراي توليدات باکيفيتي است. توليدات طبقه ب اين مرکز مناسب بوده و تمرکز بر روي توليدات اين طبقه يکي از برجستگي‌هاي مرکز سمنان است که ميتواند بيشتر هم شود. وي همچنين افزايش کيفيت توليدات در طبقات مختلف، تعامل با شبکه شما و ميزان رضايتمندي مخاطبان را از مزيت‌هايي دانست که اين مرکز نسبت به استان‌هاي قوي تر دارا ميباشد.

 

معاون امور مجلس و استانهاي سازمان صدا و سيما، مرکز سمنان را يکي از مراکز الگو و نمونه براي ساير مراکز عنوان کرد و افزود: مرکزي که سلامت دارد نشان از توانمندي و ظرفيت کارکنان آن است. اين مرکز مي‌تواند در آينده جزو مراکز درجه يک کشور به حساب بيايد.

 

در ابتداي آيين بهره برداري از اين طرح‌ها محمد منتظر حجت مدير کل صدا و سيماي مرکز سمنان ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام رحلت پيامبر اعظم (ص) و شهادت امام حسن مجتبي‌و امام رضا عليهم‌السلام گفت: استان سمنان ضمن داشتن طبيعت بکر، معادن و منابع سرشار يک استان فرهنگي با مردمي‌اصيل، ديندار، مذهبي‌و نخبه پرور مي‌باشد و صدا و سيماي مرکز سمنان نيز با داشتن کارمنداني مومن و متعهد از مراکز فعال و نمونه کشوري است. آرامش بخشي و دادن انگيزه مثبت به همکاران از کارهايي است که طي ساليان اخير در اين مرکز صورت گرفته ضمن اينکه در حوزه‌هاي توليد و فني نيز داراي پيشرفت و درخشش خوبي‌بوده ايم.

 

در ادامه منتظر حجت در خصوص طرح‌هاي قابل افتتاح افزود:بهره برداري از ساختمان اداري 5 طبقه، بازسازي کامل رژي استوديو‌هاي توليد و پخش سيما و تبديل آنها به سيستم ديجيتال و تجهيز سيستم نور استوديوي پخش سيما به پانتوگراف، بهره برداري از ساختمان آرشيو مرکز، بهره برداري از فرستنده‌هاي ديجيتال براي افزايش پوشش شبکه‌هاي تلويزيوني ديجيتال DVB-T از 55 به 85 درصد، بازسازي ساختمان و تاسيسات ايستگاه‌هاي پرقدرت تلويزيوني، بازسازي کامل موتورخانه مرکز و بهره برداري از لينک سيگنال رساني STM1 مابين مرکز و ايستگاه پرقدرت ريونکوه در راستاي تحقق سيگنال رساني ايمن و مستقل از ماهواره مي‌باشد که جمعا با هزينه 111290 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي و استاني به بهره برداري رسيد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب