20:47:42 - دوشنبه 14 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار جدید پس تایید وزارت کشور در سمنان مشغول می‌شود 
کانال تلگرام سمنان لاین

سیدکاظم شجاعی که ریاست شورای شهر سوم سمنان را نیز در کارنامه خود دارد به عنوان ریاست شورای اسلامی استان سمنان منصوب شد.

 

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایسناسیدکاظم شجاعی اظهار کرد: در انتخابات داخلی شورای اسلامی استان، علاوه بر انتخاب رئییس شورای استان که با اجماع همه اعضا انتخاب شد، گیلوری از اعضای شورای اسلامی شهر آرادان به عنوان نایب رئیس جدید انتخاب و وزیری از اعضای شورای شهر میامی نیز در جایگاه منشی شورای اسلامی این استان ابقا شد.

 

وی با بیان اینکه هیأت رئیسه شورای استان برای یک سال انتخاب شدند، افزود: پیش از این امیراحمدی برای مدت یک سال ریاست شورای اسلامی استان سمنان را عهده دار بود.

 

وی در پاسخ پرسشی در خصوص برنامه های خود به ایسنا گفت: در حال حاضر در حال برنامه ریزی هستیم تا ان شاا… تحولی اساسی در شورای استان ایجاد کنیم.

 

شجاعی، از تعامل سازنده با مسئولان استان به عنوان یکی از راهکارهای خود برای ارتقاء جایگاه شورای اسلامی استان سمنان یاد کرد و افزود: باید نیازها و آسیب های موجود در این بخش را شناسایی و در تعامل و همکاری با مسئولان استانی موانع پیش روری شوراها را در استان مرتفع کنیم.

 

رئیس شورای اسلامی استان سمنان همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص انتخاب شهردار جدید سمنان، تصریح کرد:در جلسه قبلی شورای شهر سمنان سیدحسین موسوی از مدیران شهرداری تهران به عنوان شهردار جدید انتخاب و برای پیشنهاد به وزارت کشور به استانداری سمنان معرفی شد.

 

وی ادامه داد: شهردار جدید پس از طی مراحل قانونی و صدور حکم از طریق وزارت کشور، رسما کار خود را در سمنان آغاز می کند.

 

شجاعی، در پاسخ به پرسشی در خصوص استقرار شهردار جدید در مرکز استان، اظهار کرد: در حال حاضر ایشان به سمنان رفت و آمد می کند و در حال تهیه مقدمات لازم است و ان شاا… به محض صدور حکم به صورت کامل در شهرداری مرکز استان مشغول به کار خواهد شد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب