21:28:49 - دوشنبه 14 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت تاخیر قطار مشهد – سمنان به مسافران پرداخت می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر پایانه راه آهن سمنان گفت : با موافقت شرکت مسافربری رجا ، نیمی از هزینه بلیط قطار مسافربری محلی مشهد – سمنان به مسافران پرداخت می شود.

 

محسن اعتماد  افزود : قطار محلی مشهد – سمنان که ساعت 20 دقیقه بامداد امروز مشهد را ترک کرد و قرار بود ساعت 9:45 صبح به ایستگاه سمنان برسد اما با دو ساعت و 27 دقیقه تاخیر به مقصد رسید.

وی علت این تاخیر را کولاک شدید در مسیر عنوان و اضافه کرد : کولاک و وجود مه شدید و سختی دید در ایستگاه های حوزه استحفاظی خراسان رضوی موجب شد این قطار و چند قطار دیگر در مسیر تهران – مشهد روز دوشنبه با تاخیر به مقصد برسند.

وی مسافران عذرخواهی کرد و گفت : بنابر مصوبه شرکت مسافربری رجا درصورت تاخیر بیش از دو و نیم ساعت ، نیمی از هزینه بلیط به مسافران بازگردانده می شود ولی با رایزنی های انجام شده از آنجایی که قطار مشهد – سمنان سه دقیقه با میانگین تعیین شده فاصله داشت ، مسافران این قطار هم در فهرست پرداخت خسارت تاخیر قرار گرفتند.

بر این اساس مسافران قطار محلی شماره 325 مشهد – سمنان ، حداکثر تا یک ماه آینده می توانند با ارائه اصل بلیط و کارت ملی با مراجعه به تمام مراکز فروش بلیط قطارهای مسافربری رجا ، خسارت تاخیر را دریافت کنند.

مسافران قطار از تاخیر دو ساعت و 27 دقیقه ای قطار مشهد – سمنان در ایستگاه سمنان اعتراض کردند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب