8:19:46 - دوشنبه 14 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشيه‌هاي انتخابات هيات فوتبال استان سمنان به رسانه های کشوری رسید
کانال تلگرام سمنان لاین

کلنگ‌هاي انتخاباتي در قلمرو تحت نفوذ صحت دارد؟!

 

انتخاب فدراسيون فوتبال باز هم از چند ماه قبل شبهاتي را در اذهان ترسيم کرد تا مارپيچ سکوت آغاز شود.

 

به گزارش سمنان لاین به نقل ازگروه ورزشي باشگاه خبرنگاران جوان، در انتخابات اکثر فدراسيون‌هاي ورزشي نقش هيات‌هاي استاني، از عوامل اصلي جمع‌آوري آراء مأخوذه براي يک نامزد است.

 

در اولين نمونه از اين موارد شايعاتي مبني بر تاخير در برگزاري مجمع هيات فوتبال سمنان با همان دلايل فوق عنوان شده است. اين روزها فوتبال در استان سمنان حال و روز خوبي‌ندارد و هيات فوتبال اين شهر در بلاتکليفي به سر مي‌برد.

 

نهم مهر ماه امسال، رياست عباس طالب بيدختي به اتمام رسيد و به گفته خودشان از آن تاريخ به بعد به عنوان سرپرست فعاليت مي‌کنند و اين در حالي است که فدراسيون و کفاشيان هيچ حکمي‌ را بالغ بر سرپرستي وي بر هيات فوتبال استان سمنان صادر نکرده‌اند.

 

پس از اتمام دوره رياست بيدختي روي سکان هيات فوتبال سمنان در نهم مهر قراربود ثبت نام انتخابات در شهريور ماه انجام گيرد که در هر دو بار ثبت نام اوليه با مشکلاتي همراه و انتخابات انجام نشد.

 

در بار دوم نيز که پس از ثبت نام قرار بود انتخابات برگزار شود، بار ديگر از ميان 5 کانديدا، 2 نفر از آن‌ها انصراف دادند و در حالي که مي‌توانستند با 3 عضو انتخابات را انجام دهند،اين کار را عملي نکردند، تا بار ديگر بيدختي به عنوان سرپرست بدون حکم بر هيات فوتبال استان سمنان به کار خود ادامه دهد.

 

در حالي که ثبت نام مرحله دوم کاملا قانوني بوده است و تکرار آن براي مرحله سوم بي‌دليل است.

 

در همين باره گفتگويي انجام داديم با فتاحي مدير کل ورزش و جوانان استان سمنان:

 

وي در اين باره گفت: ابتدا بايد بگويم ثبت نام براي انتخابات هيات فوتبال دو بار انجام شده است و دفعه نخست، 2 بار اعلاميه داديم که با اشتباه رو به رو شده است.

 

در دفعه دوم و زماني که قرار بود انتخابات برگزار شود، بيدختي ودهرويه انصراف دادند و با کنار رفتن اين دو کانديد، نفرات ديگري هم آمدند و معتقد بودند که به خاطر اين دو، از کانديد شدن انصراف داده‌اند که زماني که اين اتفاق رخ داد، ما اين موضوع را به فدارسيون گزارش داديم و منتظر آن هستيم تا آن‌ها نظرشان را دراين باره به ما اعلام کنند اما نظر خودمان است که ثبت نام را براي بار دوم انجام دهيم.

 

فتاحي درباره حکم سرپرستي بيدختي اظهار کرد: ابتدا اين نکته را بايد اظهار کنم که حکم سرپرستي در فوتبال با ديگر رشته‌ها تفاوت دارد و فدراسيون فوتبال براي هيچ رئيس هياتي حکم صادر نمي‌کند و با اتمام يافتن حکم رياست خود تا تشکيل مجمع سرپرست باقي مي‌ماند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب