10:49:17 - یکشنبه 13 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پوست گوسفند پوششی برای قاچاق بیش از یک تن موادمخدر
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندهی انتظامی استان سمنان،از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق موادمخدر خبر داد و گفت: این باند که از شرق به سمت غرب کشور به قاچاق موادمخدر مشغول بود در عملیات مشترک پلیس منهدم شد.

سرهنگ روح الامين قاسمي،از کشف یک تن و 104 کیلوگرم موادمخدر از این باند خبر داد و اظهار کرد: ماموران نیروی انتظامی استان سمنان با اقدامات اطلاعاتی و پیگیری های مستمر خود از انتقال این محموله بزرگ موادمخدر به غرب کشور باخبر شدند.

وی،با بیان اینکه قاچاقچیان با دو دستگاه تریلی و یک دستگاه خودروی سواری قصد انتقال این محموله را داشتند، اضافه کرد: پلیس استان سمنان در ادامه این عملیات، هماهنگی های لازم با پلیس استان قم که در مسیر انتقال این محموله قرار داشتند را به عمل آورد.

قاسمی،از اعزام یک تیم از پلیس استان سمنان به این عملیات مشترک خبر داد و خاطرنشان کرد:اعضای این باند حرفه ای قاچاق موادمخدر از استان های سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی بودند.

فرماندهی انتظامی استان سمنان،به استقرار ماموران انتظامی در مسیر عبود کاروان قاچاقچیان موادمخدر اشاره و تصریح کرد: پس از شناسایی کامل تریلی حامل موادمخدر خودروهای متهمان توقیف شد.

وی از توقیف سه خودروی متهمان خبر داد و افزود: در این عملیات علاوه بر توقیف سه دستگاه تریلی و پژو، چهار نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

سرهنگ قاسمی، یادآور شد: ماموران انتظامی در بازرسی از قسمت بار تریلی که حامل پوست احشام بود856 کیلوگرم تریاک و 248 کیلوگرم مرفین کشف کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب