10:46:56 - یکشنبه 13 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی اولین مرکز تخصصی قرآنی اوقاف مهدیشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مهدیشهر از راه اندازی اولین مرکز تخصصی قرآن کریم اوقاف و امور خیریه در امامزاده قاسم (ع) مهدیشهر در آینده ای نزدیک خبر داد.

 محسن براتی در جلسه مسئولین مراکز قرانی شهرستان در پنجمین روز از هفته وقف که در روزشمار این هفته با عنوان «وقف، علم و فناوری و نقش حوزه و دانشگاه» نام‌گذاری شده است، فرارسیدن ماه ربیع‌الاول را تبریک گفت و افزود: با همت هیئت امناء امامزاده قاسم (ع) و خیرین شهرستان اولین مرکز تخصصی قران کریم شهرستان در جوار این امامزاده عظیم الشأن تأسیس و راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: تکریم قرآن و ساری نمودن آموزه های قرآنی از واجبات هر فرد مسلمان است و این مهم تنها با یادگیری و انس گرفتن با این کلام الهی  میسر خواهد بود .

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مهدیشهر اظهار کرد: ایجاد برنامه های متنوع و جذاب در زمینه های قرانی و جلب نظر مردمی نسبت به فراگیری علوم قرآنی وظیفه ای است که بر دوش متولیان این امر می باشد و ما باید با نیتی خالص قدم در راهی بگذاریم که هدف از آن انس گرفتن بیشتر مردم جامعه اسلامی با قرآن باشد .

براتی با اشاره به اهمیت جایگاه امامزادگان در دلهای مردم ایران و عشق و ارادت دیرینه آنها به این سلاله های پاک رسول اله(ص)، حریم مقدس آنها را بهترین مکان برای جلب حداکثری مردم در بهره مندی از فیوضات قرآنی دانست.

وی تصریح کرد: ایجاد کلاسهای متنوع قرآنی در همه زمینه ها در جوار امامزادگان شهرستان نقطه عطفی در استقبال همشهریان عزیز خواهد بود .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب