22:38:57 - چهار شنبه 9 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکی از اهالی ” هیکو ” در برف گرفتارشد و به سمنان نرسید
کانال تلگرام سمنان لاین

امدادگران هلال احمر شهرستان مهدیشهر با همکاری اورژانس و راه و ترابری این شهرستان پس از 10 ساعت به جسد شخص گرفتار در برف و بوران دسترسی پیدا کردند .

جسد فرد گرفتار شده در برف

 

به گزارش سمنان لاین به نقل از هلال احمراستان سمنان  به دنبال خبر فرمانداری مبنی بر در راه ماندن یک نفر در منطقه کوهستانی شلی – هیکو  تیم امدادی 3 نفره با تجهیزات کامل امدادی به همراه یک اکیپ اورژانس و راه و ترابری به منطقه مورد نظر اعزام شدند .

سرپرست هلال احمر شهرستان مهدیشهر افزود: یکی از اهالی منطقه هیکو شهرستان مهدیشهر جهت عزیمت به شهر سمنان از روستا خارج شده که بر اثر بارش شدید برف و بوران حاصل از آن گرفتار بوران و سرمای شدید می گردد .

وی ادامه داد: پس از اطلاع امدادگران هلال احمر این شهرستان در ساعت 9:30 دقیقه صبح به محل مورد نظر که در 60 کیلومتری شمال مهدیشهر قرار دارد اعزام شدند ، ولی به علت حجم زیاد بارش برف و بسته بودن راههای مواصلاتی اداره راه و ترابری شهرستان وارد عمل شد و پس از چندین ساعت تلاش مسیر دسترسی به منطقه به طول 15 کیلومتر بازگشایی گردید .

باغبان افزود: پس از 10 ساعت جستجو با پای پیاده در مسیری طولانی، کوهستانی و برفگیر امدادگران در ساعت 19:30 دقیقه شب موفق شدند شخص مورد نظر را بیابند .

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مهدیشهر افزود: با معاینه این فرد توسط عوامل اورژانس مشخص شد که وی در اثر سرما فوت کرده است.

باغبان  در پایان یادآور شد: عوامل هلال احمر جسد این فرد را به جاده انتقال و تحویل نیروی انتظامی دادند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب