10:36:50 - سه شنبه 8 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان ؛ همه پروژه هایی که به تأئید استاندار پیشین رسیده، اجرایی می شوند
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت: همه وعده ها و پروژه هایی که به تأئید استاندار پیشین رسیده، اجرایی خواهد شد.

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایسنامحمدرضا خباز افزود: استانداری سمنان از همه پروژه ها و طرح هایی که متناسب با نیازهای استان و منطقه طراحی شده، حمایت می کند.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص شعبه استانی پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی و تفاهم نامه های منعقده بین جهاد دانشگاهی و استانداری سمنان تصریح کرد: همه تفاهم نامه ها و از جمله تفاهمنامه ای که در راستای اجرایی شدن پروژه شعبه استانی پژوهشکده رویان جهاددانشگاهی از سوی استاندار پیشین امضا یا تأئید شده ، پس از تخصیص بودجه در موعد مقرر اجرایی می شود.

استاندار سمنان از برجام به عنوان برگ زرینی در تاریخ دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: انشاا… بعد از اجرایی شدن رسمی برجام حجم سرمایه گذاری ها در ایران با افزایش چشمگیری همراه خواهد شد و فرصت برای عملیاتی شدن بسیاری از پروژه ها هموارتر می شود.

این مقام ارشد اجرایی، با بیان اینکه بستر برای سرمایه گذاری های خارجی نیز با لغو تحریم ها فراهم می شود، خاطرنشان کرد: استان سمنان نیز در صدد است که بیشترین بهره را از فرصت های پیش رو ببرد و با جذب سرمایه گذاران به رونق اقتصادی در استان کمک کنیم.

خباز با بیان اینکه کشور و استان را تنها با اتکاء به اعتبارات دولتی نمی توان اداره کرد، تصریح کرد: برای اجرایی شدن بسیاری از پروژه ها و رشد و توسعه استان ،چاره ای جز به کارگیری بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های عظیم این بخش وجود ندارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب