17:46:57 - سه شنبه 8 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار خواستارشد ؛ برگزاری جلسات و رایزنی با مسئولان وزارت نیرو و محیط زیست جهت حل مشکلات انتقال آب خزر
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : امروز با تدابیر و سیاست های سنجیده و مدبرانه دولت تدبیر و امید، فرصت های بزرگی برای سرمایه گذاری در کشور ایجاد شده است.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان ،محمدرضا خباز  در جمع مدیران بخش های نیرو و انرژی این استان بر ضرورت استفاده همه جانبه از این فرصتها و ظرفیت ها برای پیشرفت و توسعه این استان از سوی مدیران تاکید کرد. 
وی تامین آب بخش های آشامیدنی ، صنعت و کشاورزی در این استان را ضروری دانست و افزود : برای انتقال آب به این استان باید بستر سرمایه گذاری های بیشتر صورت گیرد. 
وی در خصوص انتقال آب از دریای خزر به استان خاطرنشان کرد : در این رابطه باید با تمام نیرو، امکانات و بسترهای لازم این بحث پیگیری شود و اگر این انتقال انجام شود در سطح ملی و استانی کاری بسیار بزرگی است.
استاندار سمنان با اشاره به این که امروز مقوله آب و تامین آن بسیار اساسی است، گفت : در آینده جنگ آب جای جنگ نفت را می گیرد، مشکل آب برای مردم ما بسیار حساس است که باید تلاش کنیم این مقوله حل شود. 
خباز یادآور شد : در صورت استفاده نکردن از این فرصتها از سوی خداوند مورد مواخذه قرار می گیریم بنابراین همه باید کمک کنند با برگزاری جلسات و رایزنی با مسئولان وزارت نیرو و محیط زیست مسائل و مشکلات انتقال آب حل شود.
وی از مدیران بخش های نیرو و انرژی استان سمنان خواست خدمت رسانی به مردم را در اولویت کار خودشان قرار دهند و ملاک برنامه کاریشان خدمتگزاری به مردم باشد.
در این جلسه مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی ، امور آب استان و شرکت گاز استان و مدیر عامل شرکت نفت گزارشی از فعالیت های نهاد مربوطه خود را ارایه کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب