8:40:44 - دوشنبه 7 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدارس ابتدایی برخی نقاط استان سمنان تعطیل شد
کانال تلگرام سمنان لاین

بارندگی باران و در برخی نقاط ریزش برف در استان سمنان که از یکشنبه شب آغاز شده است ، برخی مدارس ابتدایی این استان را به تعطیلی کشاند، ولی راه های استان سمنان در حال حاضر باز است.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان روز دوشنبه گفت : مدارس ابتدایی شهرهای شاهرود، دامغان، شهمیرزاد و فولاد محله، کلاته رودبار و دیباج امروز به طور کامل تعطیل هستند.

حسین گلهاشم تصریح کرد : همه مقاطع تحصیلی شهرهای مهدیشهر و مدارس مقطع ابتدایی بسطام نیز در روز دوشنبه با دو ساعت تاخیر باز شدند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به آغاز بارندگی در نقاط مختلف این استان از شب گذشته، گفت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی در استان سمنان باز هستند و تردد در آن ها جریان دارد.

احمد طاهری روز دوشنبه به ایرنا افزود : فقط تردد در محورهای فولاد محله و در گردنه خوش ییلاق در محور شاهرود – توسکستان با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

وی خاطرنشان کرد : بارندگی ها در استان سمنان از شب گذشته در نقاط مختلف آغاز شده است، ولی از ساعت هفت و 30 دقیقه امروز شدت گرفته و این بازندگی به شکل های مختلف در سراسر استان سمنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد : بارندگی ها در نقاط شمالی شهرستان های مهدیشهر، دامغان و شاهرود با باد شدید همراه است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان افزود : به رانندگانی که قصد تردد در محورهای این استان به ویژه از محورهای نقاط شمالی و گردنه ها را دارند توصیه می شود، با اطمینان از سلامت کامل وسیله نقلیه، زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی و خوراکی به همراه داشته باشند و با سوخت گیری کامل خودرو سفر کنند.

عبور سامانه بارشی از غرب به شرق کشور، شرایط جوی استان سمنان را تغییر داده است و طبق پیش بینی هواشناسی، ناپایداری هوا و بارندگی ها تا عصر روز سه شنبه(فردا) در استان سمنان ادامه دارد.

این سامانه بارشی باعث کاهش پنج تا 10 درجه سانتیگرادی دمای هوا در استان شده است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب