20:38:49 - دوشنبه 7 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار تاکید کرد: بسترهای توسعه و رشداستان سمنان باید در سایه همدلی و استفاده از ظرفیت ها فراهم شود
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان تاکید کرد : در سایه همدلی و همگرایی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود باید بسترهای رشد و توسعه این استان فراهم شود.

به گزارش سمنان لاین محمدرضا خباز روز دوشنبه در دیدار با مدیران اقتصادی این استان ، بهره گیری از بخش خصوصی و ورود سرمایه گذاران خارجی و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و تولیدکنندگان و توجه بیشتر به صنعت را از جمله راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی استان سمنان عنوان کرد.
وی افزود : ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران خارجی و حمایت از سرمایه گذاران داخلی راه برون رفت از رکود اقتصادی است که باید به این مهم توجه کرد.
وی با با ابراز خرسندی از عملکرد مدیران در استان سمنان در حوزه اقتصاد و صنعت خاطرنشان کرد: با شرایط رکود در کشور امیدواریم با توجه به موفقیت برجام و برطرف شدن تحریم ها و ورود سرمایه به کشور ، این وضعیت تغییر یابد و وضعیت اقتصادی کشور رونق بهتری بگیرد.
استاندار سمنان مقوله امید و امیدواری در جامعه بسیار مهم برشمرد و گفت : در سایه همدلی و همگرایی و استفاده از ظرفیتهای موجود بسترهای رشد و توسعه استان باید فراهم گردد.
وی با اشاره به تخصیص بودجه سال 95 این استان یادآور شد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با مقامات و معاونین در کشور امید است وضعیت بودجه استان در سال 95 شرایط بهتری داشته باشد.
وی همچنین بر لزوم اتخاذ برنامه ریزی مناسب و اصولی بر حل مشکلات فراوری این استان تاکید کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب