13:57:58 - یکشنبه 6 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سمنان : لزوم آمادگی دستگاههای امدادی در گردنه های برفگیر سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان سمنان با اشاره به بارش برف و باران در گردنه های استان، بر آمادگی ستاد خدمات سفر و به ویژه دستگاههای امدادی ، راهور و اداره راهداری برای امدادرسانی به درراه ماندگان احتمالی تاکید کرد.

 سیدعباس دانایی در بازدید از آمادگی طرح راهداری زمستانه و دستگاههای امدادی و راهور از محورهای مواصلاتی سمنان با اشاره به شروع فصل زمستان و ورود سامانه بارشی سرد همراه با برف و باران در کشور و به ویژه در محورهای کوهستانی برلزوم امادگی کامل اعضای ستاد و به ویژه دستگاههای امدادی و راهور و اداره راهداری تاکید و اظهار کرد: ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران و مهمانان و به ویژه زائران امام هشتم امام رضا (ع) وظیفه ما بوده و با همدلی و هماهنگی ادارت بسترسازی لازم برای سفری ایمن و بانشاط برای هموطنان در حوزه راههای مواصلاتی شهرستان فراهم شده است.

وی از بکارگیری همه ظرفیت ها و امکانات موجود در شهرستان برای ایجاد سفری مطلوب و امن برای مسافران خبر داد و گفت: ایجاد آرامش در مسیر برای رانندگان و کاهش تصادفات جاده ای از مهمترین اهداف این ستاد است.

فرماندار سمنان با اشاره به لزوم استقرار جرثقبل سنگین در منطقه اهوان و استاندارسازی دور برگردان های آهوان و پیگیری احداث جایگاه سوخت حدید در محور دوراهی جام تا شهرک صنعتی سمنان تاکید کرد و افزود: رعایت نکات راهنمایی و رانندگی از جمله خط کشی ،بهسازی شانه های خاکی، تکمیل گاردیل ها،عدم دسترسی راههای غیر مجاز به جاده اصلی و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی از نکات حایز اهمیت در جاده ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است:در این بازدید اعضا از محورهای مواصلاتی سمنان-دامغان،گردنه آهوان،راهدارخانه و کوهپایه بازدید و در جلسه ای که که در منطقه اهوان تشکیل شد مشکلات و مسائل طرح راهداری زمستانه مورد برسی قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب