10:26:42 - شنبه 5 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد: 3 برابر شدن اعتبارات طرح رتبه بتدی فرهنگیان در بودجه 95 
کانال تلگرام سمنان لاین

سخنگوی کمیسون برنامه و بودجه گفت: حدود 1200 میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان هنوز پرداخت نشده که دولت موظف است آن را پرداخت کند.

 

غلامرضا کاتب در مراسم افتتاح مدرسه 12 کلاسه مسکن مهر اظهار کرد: یکی از رسالتهای اساسی مجلس در راستای ایجاد بستر مناسب برای تعلیم و تربیت و ارتقای کیفیت فضای اموزشی، پرداخت مطالبات فرهنگیان است که امسال 500 میلیارد تومان این مطالبات پرداخت شده است.

 

نماینده مردم گرمسار و آرادان، افزود: از قانونی که در تبصره 24 در مجلس تصویب شده از محل پرداخت یک درصد از سود شرکت های سودده و بانک ها ، دولت مکلف شده این میزان بدهی را تا پایان سال پرداخت کند.

 

کاتب همچنین با اشاره به توافقات انجام شده برای تامین اعتبارات طرح رتبه بندی فرهنگیان گفت: امسال کل اعتبار پیش بینی شده برای رتبه بندی فرهنگیان یک هزار و 300 میلیارد تومان بوده اما پیش بینی ما برای بودجه سال 95 حدود سه هزار و 500 میلیارد تومان است تا از طریق آن بخشی از دغدغه فرهنگیان مرتفع گردد.

 

وی با تاکید بر لزوم بهینه کردن فضای آموزشی در کشور اضافه کرد: همه فرهیختگان جامعه و از جمله فرهنگیان کشور نیز در این راستا رسالت بزرگی بر دوش دارند و باید برای ارتقای نظام آموزشی تلاش کنند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب