11:06:35 - جمعه 4 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان : امریکا در خط مقدم ناقض حقوق بشر در جهان است
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به جنایت های استکبار جهانی در دنیا گفت : امریکا در خط مقدم ناقض حقوق بشر در جهان است.

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایرنا  حضرت آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود : امروز نمونه های بسیار از نقض حقوق بشر استکبار جهانی به سرکردگی امریکا را در کشورهای مختلف دنیا از جمله فلسطین و سوریه می بینیم که مایه تاسف است.
وی اظهار داشت : مگر ملت مظلوم فلسطین بشر نیستند که سالهاست از دست صهیونیست های جنایتکار به خاک و خون می کشند و مگر ملت سوریه بشر نیستند که پنج سال دارند دارند خون می دهند.
خطیب جمعه سمنان خطاب به سردمداران استکبار جهانی گفت : شما چه جوری می گویید که مدافع حقوق بشر هستید که ملت مظلوم جهان را می کشید و چنین راهبردی ظالمانه ، همچنان دم از حقوق بشر می زنید.
وی خاطرنشان کرد : شما می گویید ایران اسلامی تروریست است ، چرا دروغ می گویید، شما حقوق شهروندان خودتان را زیر پا می گذارید، خودتان ناقض حقوق بشر هستید.
وی بر لزوم ادامه استکبار ستیزی ملت ایران تاکید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در بخش دیگری بر گسترش سنت حسنه وقف در جامعه تاکید کرد و گفت : اگر می خواهیم پرونده مان با مرگ بسته نشود ، صدقه جاریه داشته باشید.
شاهچراغی با تاکید بر فرهنگ سازی بیش از پیش سنت وقف در جامعه یادآور شد : آنهایی که بضاعت مالی دارند، بیایند برای گسترش و ترویج سنت وقف در جامعه همکاری کنند.
وی تصریح کرد : آنهایی هم که خانه و دکان وقفی دارند، حوسشان جمع باشد موقوفه خواری نکنند چرا که این مهم ، حق الناس بوده و نباید این حقوق زیرپا گذاشته شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب