13:14:07 - پنجشنبه 3 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه آتش نشان مصدوم گرمسار به تهران اعزام شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

 رییس آتش نشانی گرمسار گفت: سه آتش نشان صدمه دیده در جریان عملیات مهار آتش غروب سه شنبه در شهرک صنعتی فجر گرمسار، روز پنجشنبه برای درمان به تهران اعزام شدند.

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایرناعباس قندالی روز پنجشنبه  افزود: سه آتش نشان مصدوم ناشی از آتش سوزی یک واحد صنعتی در گرمسار، برای بررسی بیشتر و طی مراحل درمانی به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران اعزام شدند.
وی یاد آور شد: دو آتش نشان دیگر نیز در ماموریت مهار آتش این واحد صنعتی، به طور سطحی مصدوم شده بودند که درمان و مرخص شدند.
قندالی با اشاره به آتش سوزی کارخانه تصفیه روغن نگین شیمی شهرک صنعتی فجر گرمسار در غروب روز سه شنبه هفته جاری، ادامه داد: این آتش سوزی سنگین بود و برای مهار آن علاوه بر سه اکیپ آتش نشانی گرمسار، اکیپ های مهار آتش از آرادان، ایوانکی، داور آباد به همراه خودروی پشتیبانی برای اجرای عملیات مهار آتش به محل آمدند.
وی افزود: آتش سوزی در این واحد در شهرک صنعتی، از شهر گرمسار قابل رویت بود و در ابتدای عملیات مهار آتش، امکان نزدیک شدن به محل تا فاصله 20 متری نیز امکانپذیر نبود.
وی ادامه داد: عملیات مهار آتش این واحد صنعتی از ساعت 17 تا 20 و 30 دقیقه سه شنبه به طول انجامید و با توجه به ساعت آتش سوزی و نبودن کاگران در کارخانه، کسی از کارکنان آسیب ندید، ولی عملیات مهار آتش با مصدومیت پنج آتش نشان همراه بود.
رییس آتش نشانی گرمسار گفت: علت آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.
54 واحد در شهرک صنعتی فجر گرمسار با اشتغال هزار و 250 نفر فعالیت دارند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب