10:39:25 - سه شنبه 1 دسامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس صادقی : بزرگترین ایستگاه تقلیل فشار گازی در شهرکها و نواحی صنعتی استان درشهرک صنعتی سمنان نصب شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان، از نصب اولین ایستگاه تقلیل فشار گاز 20 هزار مترمکعبی استان در شهرک صنعتی سمنان خبر داد.

 

محمدرضا صادقی روز سه شنبه به ایرنا گفت: با توجه به اهمیت توسعه زیر ساختها در شهرک های صنعتی و با هدف تقویت شبکه گازرسانی، ایستگاه تقلیل فشار گازی(تی. بی. اس) با ظرفیت 20 هزار مترمکعب در ساعت، در بخش توسعه شهرک صنعتی سمنان استقرار یافت.

وی این ایستگاه گازی را بزرگترین ایستگاه تقلیل فشار گازی در شهرکها و نواحی صنعتی استان سمنان عنوان و خاطر نشان کرد : امید است نصب این ایستگاه زمینه لازم برای بهره مندی بیشتر واحدهای موجود و استقرار واحدهای جدید در منطقه را فراهم کند.

وی تصریح کرد : ایستگاه دیگری با ظرفیت 10 هزار متر مکعب در ساعت، در بلوار جمهوری شهرک صنعتی سمنان آماده تزریق گاز و اتصال به شبکه گاز شهرک است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان تاکید کرد : بهره برداری از این ایستگاه ها نقش مهمی در تامین گاز مورد نیاز صنایع مستقر در بخش های توسعه شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان دارد.

شهرک صنعتی سمنان دو هزار و 46 هکتار وسعت دارد و با دارا بودن کلیه امکانات زیربنایی، آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب