10:28:00 - جمعه 27 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کواکبیان: اصلاح طلبان به دنبال حضور حداکثری مردم در انتخابات هستند/ تصاویر
کانال تلگرام سمنان لاین

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: گروه اصلاحات با همدلی اعضا و رویکرد مجلس با برنامه به دنبال جذب حداکثری مردم در انتخابات است.
 به گزارش سمنان لاین ، مصطفی کواکبیان شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح دفتر حزب مردم سالاری در جیرفت افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات علاوه بر حفظ وحدت ملی، ضریب امنیت ملی را نیز افزایش می دهد.
دبیرکل حزب مردم سالاری بیان کرد: افرادی باید به عنوان نمایندگان مردم وارد مجلس شورای اسلامی شوند که متخصص و دلسوز باشند.
وی گفت: فساد مالی را باید ریشه کن کرد لذا مجلس باید در این زمینه تلاش کند.
کواکبیان اظهارکرد: اگر آن گونه که برخی نمایندگان در برخی زمینه ها حساسیت داشتند، روی مسائل مالی هم حساس بودند؛ بابک زنجانی وجود نداشت.
وی گفت: دولت براساس برنامه مجلس شورای اسلامی حرکت می کند؛ بنابراین مجلس کارآمد می تواند یک دولت کارآمد درست کند.
دبیرکل حزب مردم سالاری افزود: زمانی که اعلام می کنیم جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی یعنی انتخابات، لذا این مقوله یعنی رقابت و رقابت به معنای فعالیت حزب است.
وی با اشاره به انتخابات حزبی و استانی اظهارکرد: وقتی نماینده ای در حوزه انتخاباتی ادعای اصلاح طلبی کرده و در مجلس 180 درجه راهنمای راست می زند، باید حزب بر آن نظارت کند تا از این مسائل پیش نیاید.
کواکبیان ادامه داد: حزب مردم سالاری در تمام استان های کشور دفتر مستقل دارد و در 230 شهرستان احکام دبیران این حزب صادر شده است.
وی با اشاره این که دفاتر این حزب خودگردان هستند گفت: در استان کرمان نیز هشت دفتر مستقل حزب مردم سالاری ایجاد شده است.
وی همچنین با ابراز تاسف از وجود مناطق محروم در جنوب کرمان افزود: امیدواریم در فضای دولت تدبیر و امید تحولی در مجلس آینده صورت گیرد تا شاهد تحول در این منطقه باشیم.
دبیرکل حزب مردم سالاری همچنین خاطرنشان کرد: منظور از اصلاحات، اصلاح نابسامانی هاست تا نظام حفظ شود و مردم راضی بمانند.
کواکبیان با بیان این که اصلاحات از پایین به بالا نگاه می کند تصریح کرد: خواسته های مردم برای ما مهم است لذا در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت و خط قرمزها را رعایت می کنیم.
دبیرکل حزب مردم سالاری در دو روز گذشته در جمع اصلاح طلبان شهرستان های رفسنجان و زرند نیز سخنرانی کرده بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب