18:04:04 - پنجشنبه 26 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزیر راه: تکمیل آزاد راه گرمسار به سمنان، پروژه مهم کشوری است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  وزیر راه و شهرسازی گفت : تکمیل آزاد راه گرمسار به سمنان که در مرحله انتخاب سرمایه گذار و پیمانکار قرار دارد، یکی از پروژه های مهمی کشوری است.

عباس آخوندی پنجشنبه شب در مهدیشهر  اظهار داشت : پیمانکار این پروژه از طریق اعلام عمومی انتخاب می شود و در دست اقدام است.
وی با اشاره به تنگناهای مالی پروژه های بخش راه در کشور، تاکید کرد: پیشرفت پروژه های راه استان سمنان در این وضعیت، بهتر از حد انتظار است.
وی با قدردانی از کارکنان و پیمانکاران پروژه های راه در استان سمنان، افزود : این گونه فعالیت در شرایط تنگنای مالی، مطلوب است.
آخوندی با اشاره بازدیدش از چند پروژه در شهرستان های مختلف استان سمنان، از چند تقاطع غیرهمسطح، پل و بیمارستان در شهرستان های شاهرود، دامغان، سمنان، سرخه و مهدیشهر بازدید کرد و چند پروژه را افتتاح کرد.
وی با ابزار رضایت از ساخت مسکن مهر در شهرهای استان سمنان گفت : اقدامات تکمیلی روبنایی و زیربنایی برای این واحدها نیز در دست اجراست.
وزیر راه و شهرسازی در این سفر یک روزه ، تقاطع غیرهمسطح میامی – جاجرم، تقاطع غیرهمسطح امیریه دامغان، مجتمع 140 واحدی اوست سمنان و پروژه تقاطع غیرهمسطح سرخه را افتتاح و از پروژه های تقاطع غیرهمسطح سه راهی مومن آباد، بیمارستان 86 تختخوابی مهدیشهر، پروژه بهسازی 18 هکتاری بافت فرسوده سمنان بازدید کرد.
بیمارستان مهدیشهر در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع ،با زیربنای هشت هزار و 523 مترمربع، در چهار طبقه اکنون 64 درصد پیشرفت دارد.
اعتبار در نظر گرفته شده برای این بیمارستان 240 میلیارد ریال بوده که تاکنون 62 میلیارد ریال از آن هزینه شده و از 50 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده امسال برای این پروژه، تاکنون 10 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
پروژه ساماندهی تقاطع همسطح سرخه که مورد بازدید وزیر راه و شهرسازی قرار گرفت نیز دارای 17 هزار مترمکعب خاکبرداری، 110 هزار مترمکعب خاکریزی و 20 هزار تن آسفالت ریزی است.
عباس آخوندی همچنین با حضور در شهر سرخه بر مزار حاج اسدالله فریدون و بانو سکینه پیوندی، والدین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشور حاضر شد و برای آمرزش آن سفرکردگان فاتحه قرائت کرد.
وزیر راه و شهرسازی را در این سفر ، محمدرضا خباز استاندار سمنان، و کاظم جلالی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی و علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان ،مهدیشهر و سرخه همراهی کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب