18:22:20 - چهار شنبه 25 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روحانی هنگام اعطای حکم استانداری سمنان از خباز چه خواست؟
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت در زمان اعطای حکم استانداری سمنان به وی، دکتر روحانی رئیس جمهور در خصوص این استان از وی خواسته است که بخش خصوصی را در این استان برای کمک به دولت بسیج کند .

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا خباز در جلسه شورای اداری گرمسار که با حضور پورمحمدی وزیر دادگستری برگزار شد ،اظهار کرد: مردم تاثیر گذارترین رکن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هستند.

وی با بیان اینکه مردم ایران در برهه‌های مختلف این تاثیرگذاری را به وضوح به نمایش گذاشته‌اند اضافه کرد: به عنوان مثال در سال1342 زمانی که امام خمینی(ره) اهداف خود را بیان کردند مردم به دلیل اینکه نتوانستند به درستی با این اهداف ارتباط برقرار کنند این تفکر در آن سال به نتیجه نهایی نرسید اما در سال 57 و در زمانی که مردم به افکار امام پی بردند و در صحنه حضور یافتند انقلاب به ثمر نشست .

استاندار جدید سمنان با اشاره به درخواست دکتر روحانی از وی قبل از سفر به سمنان،افزود: رئیس جمهور در خصوص استان در زمان اعطای حکم تصدی‌گری استانداری سمنان به بنده گفتند در استان سمنان باید بخش خصوصی را برای کمک به دولت بسیج کنید .

خباز با اذعان به اینکه در شرایط کنونی دیگر کشور را نمی‌توان از محل درآمدهای نفتی اداره کرد تصریح کرد: از همین‌رو باید بخش خصوصی نیز وارد کار شده و از سرمایه‌های فعالان این بخش برای رونق ایجاد رونق در اقتصاد کشور استفاده کرد.

وی از گستردگی استان سمنان با عنوان یک ظرفیت بزرگ یاد کرد و گفت: نزدیکی استان به پایتخت ظرفیتی است که می‌توان به بهترین شکل برای سرریز صنایع از آن بهره گرفت.

خباز با برشمردن برخی مشکلات این استان، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های وی در استان سمنان، مرتفع کردن مشکل کم‌آبی در این استان است .

وی با اشاره به ضرورت صرفه‌جویی در منابع آبی در دسترس، ادامه داد: از طریق استفاده بهینه از منابع آبی موجود و تامین منابع جدید از طریق پروژه‌های جدید می‌توان این مشکل دیرینه را مرتفع کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب