18:23:27 - چهار شنبه 25 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع شیر رایگان در بین 120 هزار دانش‌آموز مدارس استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از توزیع 120 هزار بسته شیر رایگان در بین دانش‌آموزان مدارس این استان خبر داد.

محمدرضا جهان در آیین توزیع شیر رایگان در مدارس استان اظهار کرد: طرح شیر رایگان در مدارس با هدف افزایش ضریب سلامتی و کاهش سوء تغدیه در دانش‌آموزان انجان می‌شود.

وی با اشاره به خواص متعدد این فرآورده مفید لبنی، خاطرنشان کرد: مصرف مواد لبنی و خصوصا شیر تاثیر زیادی بر سلامتی افراد و خصوصا دانش‌آموزان که در سنین رشد هستند، دارد.

جهان، با اشاره به نحوه توزیع شیر رایگان در مدارس،اضافه کرد: توزیع شیر رایگان در بین دانش‌آموزان مدارس این استان در هفته دو بار انجام می‌شود.

 مدیر کل آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال 120 هزار نفر از دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی و همکاران فرهنگی فعال در مدارس استان سمنان شیر رایگان دریافت می‌کنند.

وی ،همچنین با اشاره به توجه ویژه آموزش و پرورش به فعالیت‌های تحقیقی و پژوهشی افزود: تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و همکاران فرهنگی و دانش آموزان باید به شناخت کافی از پژوهش برسند.

جهان بیان کرد: ایجاد روحیه‌ی پژوهشگری در بین معلمان و دانش آموزان از اهداف اصلی پژوهش در آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: مدیران و معلمان مدارس می‌توانند از پژوهش‌هایی که به شکل مشارکتی اجرا می‌شود بهره مند و فعالیت‌های حرفه‌ای خود را تقویت و روزآمد کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب