8:33:38 - سه شنبه 24 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسهیل در اجرای طرح« مسکن یکم » فقط در مراکز استان‌ها
کانال تلگرام سمنان لاین

با پیشنهاد هیئت مدیره بانک مسکن و موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات مسکن از محل حساب صندوق مسکن یکم در مراکز استان‌ها به 600 میلیون ریال رسید.

 

به گزارش سمنان لاین ، حسین حاجی‌پور مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر مدیریت‌ شعب استان‌های سراسر کشور در خصوص افزایش سقف تسهیلات مسکن در مراکز استان، خوشبختانه هیئت مدیره بانک مسکن به این درخواست پاسخ مثبت داد و به این ترتیب سقف تسهیلات مسکن برای ساخت یا خرید از محل «صندوق پس‌انداز مسکن یکم» در مراکز استان‌ها از 400 میلیون به 600 میلیون ریال افزایش یافت .

 

حاجی‌پور افزود: در استان سمنان این افزایش تسهیلات به مرکز استان یعنی سمنان اختصاص می‌یابد و  شامل املاکی خواهد شد که پروانه ساختمانی آنها را شهرداری سمنان صادر کرده باشد؛ به عبارتی دیگر ملک مورد نظر جهت استفاده از تسهیلات 600 میلیون ریالی بایستی در محدوده‌ی خدمات شهری سمنان واقع شده‌ باشد.

 

مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان، افزایش از 400 به 600 میلیون ریال تسهیلات مسکن را فرصت مناسبی برای متقاضیان مسکن دانست و با اشاره به خدمت جدید بانك مسكن تحت عنوان «حساب صندوق پس انداز مسكن يكم» که در راستاي خروج اقتصاد از رکود از طریق تحریک تقاضا در بخش مسکن و تامین مالی مسکن یکم برای خانه اولی‌ها ایجاد شده است، تصریح کرد: بانک مسکن یکی از مهمترین حامیان قشر جوان برای ايجاد سرپناه براي شروع زندگي است.

 

مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان، حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم را دارای ویژگی‌های منحصر به فردی خواند و بیان کرد: بيشترين سقف اعطاي تسهيلات مسكن، كمترين نرخ سود تسهيلات بانكي (14درصد) و طولاني‌ترين دوره بازپرداخت تسهيلات (12 سال) از ویژگی‌های منحصر به فردی حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم است.

 

حاجی‌پور ‌هدف از اجرای این طرح را پاسخگویی به نیاز مشتریان بانک مسکن برشمرد و تصریح کرد: شهروندان می‌توانند از طریق شعب این بانک از جرئیات این طرح آگاه شوند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب