17:41:11 - سه شنبه 24 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان : مدیران برای رفع مشکلات مبتلابه مردم، راهکار اجرایی ارایه دهند
کانال تلگرام سمنان لاین

 استاندار سمنان تاکید کرد : چالش ها و مشکلات موجود این استان را با بهره گیری از ظرفیت ها و کمک مردم سمنان برطرف می کنیم.

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا خباز در نشست شورای مدیران ستادی استانداری سمنان، افزود : برای حل مسائل و مشکلات باید راهکارهای مناسب و منطقی ارائه شود و هیچ مشکلی نیست که حل شدنی نباشد.
وی با اشاره به وجود ظرفیت های ارزشمند و مردم فهیم استان سمنان، گفت : با اتکا به این ظرفیت ها و همراهی مردم، می توانیم برای مسایل و مشکلات استان راهکارهای مناسب ارایه دهیم.
خباز به مدیران توصیه کرد عشق خدمت به مردم را سرلوحه برنامه ها و کارها قرار دهند و خاطرنشان کرد : عشق خدمت به مردم باید مهم ترین انگیزه مسئولان باشد.
نماینده عالی دولت در سمنان ادامه داد : شیوه و روش زندگانی ائمه اطهار(ع) درس خدمت به انسانیت و بشریت است و از مدیران انتظار می رود که با سرلوحه قرار دادن رفتار و گفتار ائمه اطهار، همواره از هیچ کوشش و تلاشی برای خدمتگزاری به مردم دریغ نداشته باشند.
وی یادآور شد : هر خدمتی که به جامعه بشریت به ویژه به جامعه اسلامی و انقلابی ارائه می شود در پیشگاه خداوند دارای ارزش و درجات است.
استاندار سمنان با اشاره به این که خدمت به مردم استان سمنان مایه مباهات و افتخار است، افزود : به دنبال ارائه خدمات خالصانه به مردم هستیم و امید است با یاری مردم و همکاری مدیران، در جلب رضایت خداوند، خدماتی خالصانه به مردم سمنان ارائه گردد.
در این نشست محمدرضا میرزایی معاون سیاسی امنیتی و جمعی از مدیران استانداری سمنان، نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دادند.
محمدرضا خباز روز یکشنبه هفته جاری با حضور محمدحسین مقیمی معاون وزیر کشور، فعالیت خود به عنوان استاندار جدید سمنان آغاز کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب