17:51:38 - دوشنبه 23 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همه تلاشم را برای خدمت رسانی به مردم سمنان به کار خواهم گرفت
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با تاکید بر شتاب بیشتر خدمات رسانی به مردم گفت : برای خدمت رسانی به مردم متدین و انقلابی استان سمنان از هیچ تلاش و پیگیری کوتاهی نخواهم کرد.

به گزارش سمنان لاین محمدرضا خباز روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان با اشاره به تاکیدات ریاست جمهوری مبنی به خدمتگزاری بیشتر به مردم افزود : در این راستا باید خدمت رسانی به مردم استان سمنان شتاب بیشتری بگیرد.
وی اظهار داشت : خداوند منان را سپاسگزارم که در این برهه از تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق خدمتگزاری به مردم با اخلاق ، متدین ، همیشه در صحنه با تاریخ کهن و درخشان نصیب اینجانب شد.
وی خاطرنشان کرد : برای خدمتگزاری بیشتر همواره به دعای خیر مردم و دعای نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت ا… شاهچراغی نیازمندم.
استاندار سمنان یادآور شد : نماینده ولی فقیه در استان به عنوان اصلی ترین و محوری ترین جنبه وحدت و همبستگی و معنویت استان است که همواره همه مدیران باید در راه خدمتگزاری از دستاوردهای معنوی و دعای خیر بهره بگیرند. 
استاندار سمنان در ادامه این دیدار به بازدید سرزده خود از بیمارستان کوثر سمنان اشاره و اضافه کرد: بحث سلامت و بهداشت پس از امینت، مقوله مهمی است که باید معضلات و مشکلات درمانی اینم بیمارستان بررسی و حل گردد.
وی تاکید کرد : مردم باید در عرصه بیماری طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب احساس آرامش و رضایت نمایند و دغدغه ای جز بیماری نداشته باشند چرا که در دولت تدبیر و امید به مقوله سلامت جامعه توجه شایانی شده است.
خباز گفت : در دولت گذشته 30 درصد هزینه را دولت و 70 درصد هزینه را مردم می پرداختند اما با تدابیر رییس دولت 
تدبیر و امید و با صرفه جویی هزینه های درمانی مردم به حداقل رسیده که باید تلاش شود از این هم کمتر شود.
وی همچنین خواستار بررسی همه جانبه در خصوص افزایش بیماران در بخش اورژانس بیمارستان کوثر شد.
استاندار سمنان در پایان اظهار امیدواری کرد با راهنمائی ها و ارشاد نماینده ولی فقیه در استان همفکری و کمک مردم و تلاش مجموعه مدیران نهادها ، مسائل و مشکلات استان برطرف شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب