18:10:51 - یکشنبه 22 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم معارفه محمدرضا خباز به عنوان استاندار سمنان برگزارشد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان نیز در این آئین گفت: استانداران سمنان تاکنون همگی خوب و همراه و هماهنگ با مردم بودند.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر لزوم عمل به بیانات رهبری، بر پیگیری خواسته های مردم استان سمنان مانند انتقال آب دریای خزر از سوی محمدرضا خباز استاندار جدید سمنان تاکید کرد.
علیرضا خسروی با اشاره به مطرح شدن ادعای تبعیض و مورد ظلم واقع شدن از دیدگاه برخی حتی در مجلس شورای اسلامی، گفت: آیا این ظلم از سوی جمهوری اسلامی است که اینگونه ممکن نیست ،پس تنها راه پاسخ به این دیدگاه، داشتن آمایش است که وحدت را نیز به همراه دارد.
عبدالرضا رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز تداوم کارهای مفید برای مردم و پیگیری مباحث مطرح شده گذشته را از سوی استاندار جدید خواستار شد و بر توجه به تامین آب، راه های ارتباطی، گردشگری ،ظرفیت معادن برای گردش اقتصادی و انتصاب مدیران از تمام بخشهای استان سمنان، تاکید کرد.
محمد وکیلی استاندار پیشین سمنان نیز در بخشی، با طلب حلالیت و قدردانی از همکاری تمام بخشها، برای استاندار جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

 

کاظم جلالی هم در آئین معرفی محمدرضا خباز به عنوان استاندار سمنان گفت: برخی درون کشور در رقابت های سیاسی همه را با یک چوب می زنند که شایسته نیست.

وی با بیان اینکه کشور در دوره هایی، کشور افراطی گری از نوع چپ و راست را تجره کرد، ادامه داد: افراطی گری در هیچ نوع آن خوب نیست.

وی با اشاره به افراط گری های چپ و راست گرایانه تجربه شده در کشور، تاکید کرد: جداکردن قلب دلسوختگان از نظام با افراطی گری، دلسوزی برای کشور نیست.

محمدرضا خباز استاندارجدید هم با قدردانی از دکتر روحانی رییس جمهوری و هیات دولت برای انتخاب وی به مسئولیت استانداری سمنان، و از مردم به خاطر استقبال گرم شان قدردانی کرد و اجرای سیاست و برنامه های دولت تدبیر و امید را راهبرد اصلی خود در این مسئولیت عنوان کرد.

 
 
 
 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب