11:22:07 - جمعه 20 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به دعوت نماینده ی شهرستان شاهرود ومیامی صورت گرفت ؛ طی دو روز 2 وزیر در شاهرود / با حضور وزیر بهداشت و آموزش پزشکی ؛ سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی شاهرود با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – ضمن خرسندی از حضور وزرای آموزش وپرورش و همینطور بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی

در دو روز گذشته در استان سمنان (شاهرود) امیدواریم شاهد توسعه و خدمت بیشتر در این منطقه از استان عزیزمان باشیم.

 

 اینکه این تلاش ها تبلیغاتی یا با هر عنوانی  صورت  بگیرد در مجموع خدمتی میباشد که با تلاش نماینده برای حوزه ی انتخابیه مربوطه قطعا برکاتی بهمراه خواهد داشت که امیدواریم شاهد چنین سفرهایی از وزرا یا حتی معاونین ایشان در مرکز استان باشیم.

اصل خبر …

 سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز جمعه با حضور وزیر بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین ، دکترسیدحسن قاضی زاده هاشمی صبح روز جمعه پس از افتتاح این آمفی تئاتر و شرکت در آئین آغاز عملیات اجرایی مرکز’ تحقیقات علوم رفتاری و اجتماعی در سلامت’ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، برای بازدید از بیمارستان شهرستان میامی عازم این منطقه شد.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همچنین پس از این بازدید به همراه گروه خیریه نورآوران سلامت برای ارئه خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی در درمانگاه روستای محروم ‘نردین’ بخش کالپوش شهرستان میامی حاضر خواهد شد.
سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی شاهرود 1500متر مربع زیربنا داشته و 400 نفر گنجایش دارد و مبلغ 15میلیاردریال برای ساخت آن هزینه شده است.
هزینه های ساخت مرکز تحقیقات علوم رفتاری و اجتماعی در سلامت را نیز یک خیر شاهرودی برعهده گرفته است.
بنیاد خیریه نورآوران سلامت توسط دکتر هاشمی و چند تن از همکاران وی برای معاینه و درمان افراد محروم از خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی از بهمن ماه 89 راه اندازی شده است.
سفر اعضای این خیریه به روستای نردین میامی ، پانزدهمین سفر این گروه است.
خیریه نورآوران سلامت با راه اندازی سیستم درمانی قابل حمل و متحرک، خدمات درمانی را در مناطق محروم ارائه می نماید.
کلینیک متحرک دندان پزشکی و چشم پزشکی و اتاق عمل چشم این خیریه اولین تجربه ساخت این نوع واحدهای درمانی بر روی تریلی در ایران بوده است.
استفاده از میکروسکوپ سقفی، ماشین بیهوشی و سایر امکانات مورد نیاز، این تریلی را به یک اتاق عمل مدرن و مجهز تبدیل کرده است. 
در سفرهای مجموعه نورآوران سلامت ، تریلی ها ی حامل تجهیزات ، برای مدت 3 تا 4 ماه در یک منطقه محروم مستقر می شوند و تیم های درمانی شامل دندان پزشک، چشم پزشک و اپتومتریست و سایر اعضا به محل اعزام شده و خدمات درمانی دندانپزشکی و چشم پزشکی را به هموطنان ارائه می دهند.
کلیه خدمات دندان پزشکی و نیز خدمات چشم پزشکی اعم از معاینه ، تحویل دارو، عینک و جراحی به رایگان انجام شده و حتی امکانات جابجایی برای انتقال بیماران از روستاهای اطراف برای دریافت خدمات درمانی نیز به رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد.  

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب