10:46:55 - پنجشنبه 19 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ردّ خواسته ی غیر قانونی توسط وزیر آموزش وپرورش دولت تدبیر در شاهرود / سمنان لاین : پردیس دانشگاه فرهنگیان فقط در مرکز استان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  دکتراصغر فانی روز پنج شنبه در همایش فرهنگیان شهرستانهای شاهرود و میامی گفت : دولت تلاش می کند درادامه موفقیت هایی که تا کنون بدست آورده ، مشکلات را به صورت اساسی و ریشه ای حل کند.

 

به گزارش سمنان لاین ، وی با اشاره به سند تحول آموزش و پرورش گفت: تحول با شعار شدنی نیست بایدبه تک تک ارکان سند تحول آموزش و پرورش با انضباط و اصولی عمل شود تا این تحول درآینده جامه عمل به خود بگیرد.

 

دکتر فانی افزود: سند تحول آموزش و پرورش پس از 10 سال طراحی و تصویب شد و سال 91 در شورای انقلاب فرهنگی هم تایید شد.

 

دکتر فانی همچنین در پاسخ به در خواست  کاظم جلالی با این عنوان که ” فرهنگیان شرق استان برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باید راه طولانی تا سمنان را بپیمایند که با تاسیس  پردیس دانشگاه فرهنگیان در شاهرود مشکل فرهنگیان این خطه حل خواهد شد ” با ردّ این خواسته گفت : این امر نیاز به کار کارشناسی  دارد.

( یک نکته جالب در سخنان جلالی اینست که خواسته را برای شرق استان مطرح کرده اند اما احداث آنرا نه در دامغان ، میامی وبسطام  بلکه در شاهرود خواستار شده است)

لینک زیر  مطالبه ی سمنان لاین از سفر وزیر به شاهرود:

به بهانه ی سفر وزیر آموزش و پرورش به شرق استان/ انتظار مردم از وزیر دولت قانون اجرای مرّ قانون ؛ دانشگاه فرهنگیان فقط در مراکز استان ها

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب