18:42:44 - سه شنبه 17 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمدرضا خباز استاندار سمنان شد / بالاخره وکیلی با توسعه ی متوازنش رفت!!!/ استاندار جدید بدور از مسایل جناحی در پی توسعه ی واقعی باشد
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین، محمدرضا خباز که تجربه چهار دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را دارد، جایگزین محمد زندوکیلی استاندار سمنان شد.

 

 محمد وکیلی بارها از سوی مردم سمنان در خصوص عملکردش و عدم توجه کافی به مرکز استان مورد انتقاد قرار گرفت و نهایتا این مردم بودند که با درخواست های مکرر از رئیس جمهور محترم و فرزند برومند این خطه در خصوص تذکر و در صورت عدم تغییر سیاست ها ، خواستار تغییر بودند .

لازم به ذکر است زند وکیلی در پی توسعه ی به اصطلاح متوازنی بود که هیچگاه مبنای فکری و استدلالی کارشناسی برای آن دیده نشد.

لیکن برحسب فرهنگ مردم نجیب شهر اخلاق برای ایشان در هر جایگاهی آرزوی موفقیت داشته و امید است  استاندار جدید هم به دور از هرگونه مسایل سیاسی و جناحی فقط و فقط به فکر خدمت و توسعه ی واقعی استان و توجه به مرکز استان و مقایسه آن  نه با دیگر شهرستان ها بلکه با دیگر مراکز استان ها باشد. اشتباهی که متأسفانه علیرغم تذکر دلسوزان ، استاندار سابق بدان توجهی نکرد و ….

احتمالا یکی از آخرین چای هایی میباشد که وکیلی در سالن غدیر استانداری میل می کند

 نگاه  معنادار ایرج کارخایی مدیرکل فهیم و دوست داشتنی روابط عمومی استانداری سمنان


 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب