10:42:50 - یکشنبه 15 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در چندمین سفر معاون وزیر راه و شهرسازی گرمسار اعلام شد ؛ دولت به‌دنبال ایجاد فضای استاندارد شهری است / کاتب : اختصاص بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به شهر جدید ایوانکی
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون وزیر و مدیرعامل شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در دولت گذشته بیشتر توجه‌ها معطوف به ساخت مسکن بوده است،گفت: دولت تدبیر و امید بیشتر در صدد ساخت شهرهای استاندارد و توجه به شهرسازی استاندارد است تا مردم بدون دغدغه و در یک محیط مطلوب شهری، زندگی کنند.

نریمان ادامه داد: ساخت مسکن به تنهایی مهم نیست بلکه ایجاد شرایط مناسب و استاندارد شهری و توجه به فضای سبز ، مبلمان شهری مناسب ، امنیت کافی ، اسایش نسبی و رفاه شهروندان همپای تامین مسکن از اهمیت ویژه برخوردار است.

مدیرعامل شهرهای جدید وزارت مسکن و شهرسازی با اشاره به زیرساخت‌های موجود در شهر جدید ایوانکی گفت: ایوانکی به زودی جایگاه اصلی خود را خواهد یافت و مطمئن باشید که ارزش افزوده واحدهای شهر جدید ایوانکی به زودی افزایش خواهد یافت .

مدیرعامل شهرهای جدید وزارت مسکن و شهرسازی با اشاره به اینکه تاکنون بخشی از واحدهای مسکونی ساکنان این شهر تحویل شده، خاطرنشان کرد: علاوه بر این 80 واحد دیگر نیز آماده تحویل شده است. ضمن اینکه 500 واحد نیز هم‌اکنون درحال آماده‌سازی است.

 

 به گزارش سمنان لاین همچنین دکتر غلامرضا کاتب که معاون وزیر به دعوت وی در شهرستان گرمسار حضور یافته است در این خصوص گفت ،با توجه به کیفیت و تعدد زیرساخت‌های موجود در شهرستان گرمسار و از جمله وجود آزادراه و راه‌های مواصلاتی شمال – جنوب و شرق به غرب، خطوط ریلی و راه‌اندازی متروی تهران گرمسار که تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، این شهر جدید می‌تواند به عنوان شهری برای جذب سرریز جمعیت تهران مطرح شود.

کاتب تصریح کرد: تا کنون 120 خانوار در شهر جدید ایوانکی ساکن شده‌اند که باید مسئولان از تمام تلاش خود برای ایجاد بسترهای مناسب برای این خانوارهای ساکن استفاده کنند.

وی با اشاره به افتتاح پروژه گازرسانی به این شهر جدید تصریح کرد: در حال حاضر یک شبکه داخلی 4 فاز در این شهر به اتمام رسیده و پس از انجام تست تا 15 آذرماه پروژه گازرسانی به واحدهای ساکن در این شهر جدید افتتاح خواهد شد. ضمن اینکه پس از تمدید اعتبار به سرعت عملیات شبکه داخلی و فازهای بعدی نیز آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اختصاص بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به این شهر جدید،افزود: با انجام عملیات گازرسانی به این شهر جدید و تکمیل شبکه‌های داخلی آن، 200میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز به فاز بعدی طرح اختصاص می‌یابد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم با اشاره به ضرورت شناساندن این شهر جدید، اظهار داشت: باید روشنایی ورودی شهر جدید به زودی و به بهترین شکل آماده شود تا باعث ایجاد جاذبه در شهر جدید شوند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب