10:44:35 - شنبه 14 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در خواست سیروس الوند با خواندن این شعر و با چشمی تر از رئیس‌جمهور برای ارتقای شهمیرزاد
کانال تلگرام سمنان لاین

همايش همدلي و همزباني، تدبير و اميد و حماسه و وحدت با حضور جمعي از مؤثرين، مسوولان، هنرمندان، بزرگان و خيرين شهر نمونه بین‌المللی شهميرزاد از توابع شهرستان مهدیشهر در سالن تأتر شهر سمنان برگزار شد.

 اين همايش به همت ستاد استقبال مردمي بخش شهميرزاد از رئيس‌جمهور و در آستانه سفر كاروان تدبير و اميد به استان سمنان برگزار شد.

در اين همايش تعداد زيادي از مشاهیر شهمیرزادی و چهره‌هاي سرشناس سياسي، فرهنگي، اجتماعي و هنري كشور حضور داشتند كه از جمله‌ی آنها مي‌توان به چهره‌هايي همچون: سيروس الوند نويسنده و كارگردان برجسته، مهندس نريمان معاون وزير راه و شهرسازي، عليرضا غفاري مجري شاخص صدا و سيما، دكتر سيد ناصر عمادي چاشمي مشاور وزير بهداشت، اسماعيل وفايي، مالك باشگاه پرسپوليس و رئيس هيئت مديره بزرگترين باغ گردوي جهان ، محمدحسن فولادي عضو هيئت علمي دانشگاه انگلستان و پدر آمايش سرزمين ايران، سيف الرضا شهابي نويسنده و كارشناس مسائل سياسي، مهدي احمدي فولادي رئيس كميته انتخابات شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات و… اشاره كرد.

همچنين در اين مراسم تعدادي از بزرگان و خيرين بخش شهميرزاد نظیر: حاج فريدون كارون، دكتر مؤمني، دكتر نيك‌خواه، حاج موسي وفائيان، دكتر نوري نسب و… حضور داشتند.

سيروس الوند، نويسنده و كاگردان سرشناس كشورمان نيز در اين همايش در سخناني كوتاه گفت: درخواست مردم شهمیرزاد از رئيس‌جمهور را از قول استاد سخن فردوسی میگویم و انشاالله به گوش دکتر روحانی برسد.

 وي که به شدت احساساتی شده و با لحنی گریان سخن می گفت ؛اين دو بيت معروف حکیم توس را که از قضا نام فامیلی سابق دکتر روحانی(فریدون) را نیز در خود دارد، زمزمه کرد که: “فِریدون” فرّخ فرشته نبود، ز مُشک و ز عنبر سرشته نبود، به داد و دِهش یافت آن نیکویی، تو داد و دِهش کن فِریدون تویی”

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب