17:00:21 - شنبه 14 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در استان سمنان فراهم است
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون سیاسی امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان سمنان از آماده‌سازی همه بسترهای لازم در این استان برای برگزاری یک انتخابات باشکوه خبر داد.

محمدرضا میرزائی در هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، فرمانداران شهرستان‌های شاهرود و میامی و اعضای ستاد انتخابات استان برگزار شد اظهار کرد: ستاد انتخابات استان سمنان تلاش می‌کند انتخاباتی خوب و با آرامش کامل در سطح استان سمنان برگزار کند .

وی افزود: ستاد استانی انتخابات و ستادهای شهرستانی در عرصه انتخابات فعالاته تلاش می‌کنند تا زمینه را برای برگزاری یک انتخابات پرشور و با نشاط و با حضور گسترده آحاد مردم در سطح استان فراهم کنند.

وی از انتخابات هفتم اسفند سالجاری به عنوان انتخاباتی مهم یاد کرد و اظهار داشت: همه امکانات لازم برای برگزاری بهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مهیا می‌شود .

معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان، جلسات ستاد انتخابات استان را جلساتی کاربردی و اجرائی ارزیابی کرد و افزود: در این جلسات مسائل و مشکلات کمیته‌ها و فرمانداری‌ها برای برگزاری انتخابات ، بررسی و حل می‌شود.

همچنین آقامحمد همتیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان نیز در این نشست گفت: همه امکانات و مسائل مورد نیاز برای برگزاری انتخابات آتی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: همه دستگاه‌های اجرائی موظفند در تامین نیرو و امکانات، ستادهای شهرستانی را برای برگزاری انتخاباتی پرشور یاری کنند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب