19:06:03 - جمعه 13 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش همدلی و همزبانی اهالی شهمیرزاد برگزار شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 همایش همدلی و همزبانی، تدبیر و امید، وحدت و حماسه با حضور موثرین، مسئولان و خیران شهمیرزاد، پنجشنبه شب از سوی ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری برگزار شد.

این همایش تالار تئاتر شهر سمنان، به منظور نظرخواهی و همفکری اهالی شهمیرزاد و مسئولان کشوری و استانی اهل شهمیرزاد به منظور بهره مندی هرچه بیشتر از سفر دکتر روحانی به استان سمنان با هدف توسعه و رونق بخش شهمیرزاد در استان سمنان برگزار شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی که از اهالی شهمیرزاد است در این همایش انگیزه اصلی این نشست همفکری را برنامه ریزی برای استقبال پرشور از دکتر روحانی در سفر به استان سمنان عنوان کرد.
محسن نریمان بر عزم راسخ رییس جمهوری و پایداری وی در برابر مخالفان تاکید و خاطرنشان کرد: مواضع محکم دکتر روحانی، باعث اشتیاق مردمی برای استقبال از سفر وی به این استان شده است.
وی با اشاره به چالش های بی سابقه ای که دولت تدبیر و امید با آن مواجه است و با تاکید بر اینکه با تمام این شرایط دولت یازدهم استعداد انجام کارهای بزرگ را دارد، افزود: امروز برای همنوایی و همدلی با همشهریانم در اینجا حضور دارم.
نریمان ساماندهی امور مختلف مربوط به بخش شهمیرزاد را نیازمند برنامه ای جامع دانست که باید با همفکری صاحبان اندیشه و دست اندرکاران، این برنامه تدوین و در سفر دکتر روحانی ارایه شود.
وی به طبیعت بکر شهمیرزاد که آن را به منطقه نمونه گردشگری بین المللی تبدیل کرده اشاره و اضافه کرد: بهترین راهکار برای رسیدگی به مسایل شهمیرزاد این است که هر چه طبیعت به این شهر داده را از آن نستانیم و آنچه از بین رفته را با برنامه ریزی بازگردانیم.
تقویت راه های مواصلاتی شهمیرزاد به استانهای تهران و مازندران، شبکه ریلی مناسب، ایجاد جاده ای امن از شهمیرزاد به فیروزکوه و به مهدیشهر و سمنان، ایجاد اداره ثبت احوال، تقویت زیرساختها برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی، کمک به شهرستان شدن شهمیرزاد بر اساس قوانین و … از دیگر موراد مورد اشاره محسن نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی کشور در این همایش بود.
رییس شورای اسلامی شهمیرزاد نیز ایجاد زمینه برای استقبال مناسب از رییس جمهوری را هدف اصلی این همایش عنوان و خاطرنشان کرد: انتظارات مردمی و مطالبات بخش های مختلف، با حضور موثرین شهمیرزاد بررسی و برای ارایه آماده می شود.
عبدالخالق خاکسار، تامین زیرساختها به ویژه در بخش مرکزی شهمیرزاد، رسیدگی به مسایل مختلف این منطقه نمونه گردشگری بین المللی، تامین آب شرب و برنامه ریزی برای تامین آب این شهر در آینده، ممانعت از تخریبها در بخش مرکزی شهمیرزاد و … را از مسایل مهم شهمیرزاد عنوان کرد.
در همایش همدلی و همزبانی اهالی شهمیرزاد، چهره های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی شهمیرزادی مطرح در کشور مانند علیرضا غفاری مجری و فعال فرهنگی، سیروس الوند نویسنده و کارگردان سینما، مهدی احمدی فولادی رییس جبهه اصلاحات استان مازندران، اسماعیل وفاییان مالک باشگاه فرهنگی پرسپولیس و … به بیان ظرفیتها و برخی مشکلات شهمیرزاد پرداختند.
علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدداود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد و سیدعلی هاشمی مدیرکل حوزه استانداری سمنان و برخی چهره های مسئول کشوری و استانی اهل شهمیرزاد در این همایش حضور داشتند.ک

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب