19:01:25 - جمعه 13 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکذیب شایعه تغییر استانداران
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در یک سوم حوزه های انتخابیه به صورت الکترونیکی برگزار می شود. 
 
 محمدحسین مقیمی در نشست خبری خود در ارومیه افزود: برای بررسی وضعیت حوزه های مختلف در این خصوص برنامه ریزی هایی انجام شده که با شورای نگهبان نیز در این رابطه مشورت می کنیم. 
 
وی افزود: در حال حاضر حدود 240 حزب و گروه سیاسی در کشور مجوز فعالیت دریافت کرده اند. 
 
وی همچنین در خصوص شایعه های تغییر استانداران و فرمانداران اظهار کرد: هیچ برنامه ای در این خصوص نداریم. 
 
وی اضافه کرد: در حال حاضر 25 مرحله برگزاری انتخابات در کشور وجود دارد که از این تعداد 23 مرحله به صورت الکترونیکی و رایانه ای انجام می شود و تنها دو مرحله شامل رای گیری و شمارش آرا، دستی است. 
 
وی اظهار کرد: مقدمات سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری تمامی مراحل انتخابات رایانه ای در تعدادی از حوزه ها انجام شده که تصمیم گیری در این خصوص در اختیار وزارت کشور و شورای نگهبان قرار دارد.
 
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به شروع ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به ترتیب از 26 و 28 آذرماه امسال ادامه داد: وزارت کشور آمادگی لازم را برای برگزاری مراحل مختلف انتخابات دارد ولی کمبودهایی هم داریم که برای پر کردن آنها، از امکانات سازمان ها و ادارات در شهرستان های مختلف استفاده می کنیم. 
 
مقیمی گفت: همه احزاب و گروه های سیاسی نشان داده اند که علاقه‌مند شرکت در انتخابات هستند و با توجه به این امر، جو عمومی جامعه در حال انتخاباتی شدن است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب