18:18:32 - پنجشنبه 12 نوامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجلاسیه 88 شهید و ایثارگران بهداشت و درمان دفاع مقدس استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 اولین اجلاسیه 88 شهید و ایثارگران بهداشت و درمان دفاع مقدس استان سمنان روز پنجشنبه با حضور خانواده های شهدا، ایثارگران این استان برگزار شد.

فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان در این آئین در سالن زکریای رازی دانشکده دندانپزشکی سمنان گفت: فعالان دوران دفاع مقدس در بخش بهداری، در نجات جان رزمندگان نقش اساسی داشتند.
سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس در بخش بهداری، در شرایط دشوار و کمبود امکانات، وظیفه سنگین درمان و حفظ جان رزمندگان رشید ایران اسلامی در جبهه های نبرد را بر عهده داشتند.
عضو ستاد اجرایی اولین اجلاسیه 88 شهید و ایثارگران بهداشت و درمان دفاع مقدس استان سمنان نیز از برنامه ریزی هشت ماهه برای اجرای این اجلاسیه خبر داد و افزود: فعالان بخش بهداری در دوران دفاع مقدس نقش های عملیاتی، خدماتی و پشتیبانی را توامان بر عهده داشتند.
علی اصغر یعقوبی با اشاره به فعالیت چهار کمیته برای برگزاری این اجلاسیه و فعالیت دبیرخانه دائمی آن، ادامه داد: 88 شهید، 481 بسیجی بهداشت و درمان و 51 نیروی کادر بهداری از استان سمنان در دوران دفاع مقدس شناسایی شدند.
سردار احمد عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران، سیدمحمدهادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت در مشارکتهای اجتماعی، محمد وکیلی استاندار و جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا و ایثارگران استان سمنان در این اجلاسیه حضور داشتند.
علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه و عبدالرضا رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی دیگر حاضران در اجلاسیه 88 شهیسد و ایثارگران بهداشت و درمان دوران دفاع مقدس استان سمنان بودند.
استان سمنان در دوران دفاع مقدس یک پزشک شهید، 10 پزشکیار و بهیار شهید، 51 امدادگر شهید، 6 شهید حمل کننده مجروحان، 9 راننده آمبولانس شهید، یک بهداشتیار شهید و 10 کادر بهداشت و درمانی شهید، به نظام اسلامی تقدیم کرده است.
در اولین اجلاسیه 88 شهید و ایثارگران بهداشت و درمان دفاع مقدس استان سمنان، از خانواده های شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس از این استان تقدیر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب